Happy Life z programem MINDLESS 12 – 16.06,
Dojo Stara Wieś, 5 – dniowy program
Wyjazd odpowiedni dla początkujących.

„Nie ufaj umysłowi. Umysł postawi przed Tobą tysiące przeszkód, wymyśli tysiące powodów, byś porzucił pragnienia. Jeśli usłyszysz wewnętrzne wołanie, nie pozwól, aby była to na zawsze niespełniona tęsknota duszy. Idź za nią. To jedyna droga”

– Kasia Bem

TERMIN: 12 – 16 czerwca

MIEJSCE: Dojo Stara Wieś

CENA: 2290 zł

Prowadzi: Kasia Bem i nauczyciele towarzyszący

Zapisy: happy@kasiabem.com

Zapraszam Cię na wspaniałe wydarzenie w przestrzeni MINDLESS, w której mniej jest umysłu, a więcej serca.

Program MINDLESS inspirowany jest moją ostatnią książką „Happy Umysł. Myśl sercem”.

MINDLESS to zaproszenie do wyjścia poza umysł i odważne życie z przestrzeni serca. Zamiana kontroli na zaufanie. Pozwolenie, aby życie nas prowadziło, a nie kierowanie nim. Gdy tylko pozwalamy sobie na odpuszczenie, odsłania się świadomość – coś co zawsze było, jest i będzie. Prawdziwe połącznie z tą energią płynie z serca, nie umysłu i sprawia, z poziomu odwagi zaczynamy realizować ścieżkę duszy. Najszybciej dotrzesz tam poprzez znane joginom od tysięcy lat, a teraz także przebadane naukowo techniki koherencji, które łączą serce i umysł – temu poświęcony jest program MINDLESS

Program przeznaczony jest dla wszystkich osób, które zainteresowane są rozwojem w ujęciu holistycznym, z naciskiem na pracę z umysłem i koherencję serca.

Na naszym spotkaniu w Dojo dużo będziemy dużo medytować, zgłębiać teorię medytacji i łączyć się z przestrzenią serca. Codziennie odbywać się będą warszaty MINDLESS, wykłady, sesje pytań i odpowiedzi. Nie zabraknie też zróżnicowanej jogi, pranajamy i technik relaksu.

Będą też imprezy i warsztaty towarzyszące mające na celu pogłębienie obecności, wyciszenia i wewnętrznej równowagi. Program jest urozmaicony i różnorodny. Oprócz mnie jogę poprowadzą zaproszeni przeze mnie: nauczycielki i nauczyciele oraz terapeuci. Będzie okazja do poznania różnych stylow praktyki: Vinyasa, Sivananda, Yin, Joga Nidra,  itp, a także, theta healing, koherencji serca, uzdrawiającej mocy dźwięku, doświadczenia oryginalnej ceromonii herbacianej w pawilonie japońskim.

Należy spodziewać się wczesnych pobudek. Tak, codziennie będziemy wstawać o 5.30 rano! Co dziennie do obiadu obowiązywać będzie CISZA.

Program HAPPY LIFE będzie doskonałą okazją do pogłębienia praktyki  dla wszystkich osób, które odbyły już ze mną warsztaty Happy Detoks lub Przystanek Joga i chcą pójść dalej, by zgłębiać przekaz i wszechstronne nauki jogi, ale też dla  tych, którzy potrzebują głębokiego resetu na wszystkich poziomach: ciała, umysłu i duszy. Zaawansowanie w jodze i medytacji jest mniej ważne od gotowości na proces, zatrzymanie się i głębokie wejrzenie w siebie – w tym sensie warsztat jest również odpowiedni dla osób początkujących.

Główna prowadząca: Kasia Bem
Nauczycielki wspierające joga:
Małgorzata Kliś, Emilia Iwaniuk
Joga śmiechu: Piotr Bielski
Koncert mis i gongów: Piotr Jarosz
Yoga Nidra: Małgosia Kliś
Metoda ThetaYin: Patrycja Różanska i Patrycja Miszkiewicz
Warsztat mantr: Agnieszka Hari Kartar

Ceremonia herbaty: Joanna Zielińska (dodatkowo płatna 1 h ceremonia)

Na miejscu dostępne będą dodatkowo płatne sesje indywidualne:
Masaż Kobido, tajski, klasyczny:
Patrycja Różanska
Sesje Theta Healing:
Patrycja Miszkiewicz
Masaże Shiatsu i Gua Sha: Emilia Iwaniuk

Wsparcie organizacyjne: Iza Hasan

MIEJSCE:
I edycja Happy Life odbędzie się w niezwykłym miejscu: Dojo Stara Wieś – to ośrodek ucieleśniający ducha zen, gdzie wszystko sprzyja wyciszeniu umysłu i głębokiemu kontaktowi ze sobą. Położony na 60 hektarach i stylizowany na wioskę japońską jest absolutnym unikatem na skale światową. Już samo przebywanie w tym miejscu odmienia. Wszystkie zajęcia odbywać się będą w ogromnej przeszklonej sali Dojo, górującej nad ośrodkiem, skąd roztacza się piękny widok na okolicę, oraz  w mniejszych salach dodatkowych. Uczestnicy zamieszkają w  domach, z wygodnym salonem i tarasami. Do dyspozycji gości każdego domu są 4 urządzone w stylu japońskim sypialnie, salon i 3 łazienki. Uczestnicy mieszkają w pokojach 2 osobowych. Można korzystać z kominków po zakupie drewna w recepcji ośrodka. Do dyspozycji uczestników jest także dodatkowo płatna sauna w domku nad stawem, który sąsiaduje z również polożona nad stawem herbaciarnią. Do dyspozycji gości są leżak i  materacei. Cały ośrodek jest wynajety na wyłączność. Wszystkie posiłki są wegetariańskie, z dostępną opcją wegańską.

PROGRAM RAMOWY:

(Program może ulec zmianie. W tej chwili jeszcze dopinam szczegóły. w dniu przyjazdu, każdy z uczestników otrzyma aktualny pakiet informacji dotyczący pobytu.)

Środa:
od 14 – 16.00 Przyjazd, zameldowanie i zakwaterowanie
16. 30 – 18.00 Regeneracyjna sesja jogi
18 – 19.30 Kolacja
20.00 Powitanie i oficjalne rozpoczęcie Happy Life
21.00 Medytacja prowadzona

Czwartek, Piątek, Sobota
6.00 – 8.45 Oddech, Medytacja, Joga
9.00 – 10.30 Śniadanie
11.30 – 13.00 warsztat MINDLESS: Wykład, Medytacja, Q&A ( obowiązuje cisza do 13.30 )
13.30 – 15.00 Obiad
16.00 – 17.30/18.00  Joga/Ceremonia Herbaty/Theta Healing
18.00 – 19.30 Kolacja
20.00 – 21.30 Medytacja/ Joga Nidra/ Koncert Gongów

Niedziela
6.00 – 8.45 Oddech, Medytacja, Joga ( obowiązuje cisza do 9.00 )
9.00 – 10.30 Śniadanie
11:00 – 12:30  Medytacja miłującej dobroci i zakończenie odosobnienia
13:00 – 14:30 Obiad

W tej chwili dopracowuję jeszcze szczególowy program tego warsztatu, ale mam nadzieję, że powyższe informacje dają już wstępny obraz tego, jak wyjątkowy będzie ten warszat.

POSIŁKI:
3 razy dziennie serwowany jest bogaty bufet wegatariański : posiłki ciepłe i zimne. Duży wybór past, sałat, warzyw, fantastycznych przygotowywanych na miejscu kiszonek, dżemów, napoje do wyboru. Możliwa jest opcja wegańska – proszę o taką informację przy rezerwacji. Posiłki są dogodnie rozłożone w czasie. Przy przyjeździe każdy otrzyma informację, o której godzinie zaczyna posiłek, tak aby nie tworzył się tłok w przestronnej  jadalni i na tarasach. Jest to sprawdzony w Dojo, bardzo komfortowy i dogodny system. Woda w ośrodku nadaje się do picia. Najbliższy sklepik znajduje się we wsi położonej około 5 km od Dojo. Na miejscu stale obecna jest Menadżer ośrodka i przemiła, dyspozycyjna obsługa. Ośrodek jest dokonale zarządzany i panuje w nim nieskazitelna harmonia i porządek.

DOJAZD:
Zostanie utworzona grupa na FB, na której uczestnicy będa mogli się zorganizować pod kątem wspólnego dojazdu. Info o grupie zostanie wysłane z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. (Dojo jest położone w woj. łódzkim, powiat radomszczański, 150 km od Warszawy)

ADRES: Fundacja Europejskie Centrum Budo
Dojo Stara Wieś
Stara Wieś 1
97-570 Przedbórz
powiat radomszczański
GPS: N50 59’56”, E19 59’25”

CENA za całość: 2290 zł

Rezerwacja miejsc:
1. Dokonaj wstępnej rezerwacji miejsca via mail: happy@kasiabem.com
2. Wpłać zaliczkę w wysokości 500 zł i prześlij dowód wpłaty na happy@kasiabem.com. Wpłata zadatku jest potwierdzeniem rezerwacji. W tytule wpłaty wpisz: DOJO/MINDLESS
Nr konta: 55 1020 1169 0000 8402 0126 3193 MALALAMA, Katarzyna Bem 

O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat. Zadatek podlega zwrotowi do 30 dni przed warsztatem. Po tym terminie jest zwracana tylko w wypadku znalezienia osoby na swoje miejsce. W Dojo są pokoje 2- osobowe. O dostępności miejsca decyduje kolejność zapisów. 

UWAGA:
Zaoferowane połączenie usług turystycznych stanowi imprezę turystyczną w rozumieniu dyrektywy (UE) 2015/2302. W związku z powyższym będą Państwu przysługiwały wszystkie prawa UE mające zastosowanie do imprez turystycznych.
Biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem*  będzie ponosiło  pełną odpowiedzialność za należytą realizację całości imprezy turystycznej. Ponadto, zgodnie z wymogami prawa biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem posiada zabezpieczenie w celu zapewnienia zwrotu Państwu wpłat i, jeżeli transport jest elementem imprezy turystycznej, zapewnienia Państwa powrotu do kraju w przypadku, gdyby przedsiębiorstwo MALALAMA Katarzyna Bem się stało się niewypłacalne.

Tu można zapoznac się z Dyrektywą (UE) 2015/2302: https://www.prawo.pl/akty/dz-u-ue-l-2015-326-1,68582198.html

*Biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem ul. Studencka 28/4, 02-735 Warszawa, NIP 5271333153, zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 8707

Tagi:

bodymind / cisza / happylife / happyumysł / jogawczerwcu / jogazkasiąbem / koherencjaserca / medytacja / naukamedytacji / naukaoddechu / oddech / spokój / theta / transformacja / zajrzyjwsiebie

Sprawdź co jeszcze przygotowałam dla Ciebie