Przystanek Joga, 6 – 12.07.2024,
Nieprześnia , 7 – dniowa odnowa organizmu z regeneracyjną praktyką jogi, oddechu i medytacji
Wyjazd odpowiedni dla początkujących.


TERMIN: 6 – 12 lipca 2023   

MIEJSCE: Nieprześnia 1, 40 km od Krakowa

CENA: 2990 zł  

Prowadzi: Kasia Bem
Zapisy: kasiabem1@wp.pl, tel. 601 290 105

Zapraszam na  wakacje z łagodną, ale głęboko oddziałująca praktyką jogi, które Cię zregenerują, odmłodzą, podniosą na duchu, dodadzą sił i staną się źródłem inspiracji do dobrego, spokojnego i świadomego życia.

Zaproponuję Ci 2 sesje jogi dziennie oraz codzienną praktykę relaksacyjną, oddechową i medytacyjną,  ale to Ty zdecydujesz na co będziesz mieć ochotę każdego dnia. Nauka umiejętności wsłuchania się w siebie i swoje potrzeby jest jednym z celów tego wyjazdu. W trakcie tego wyjazdu poznasz różne style jogi: dynamiczny styl Vinyasa, regenerującą jogę Sivananda, uwalniającą traumę i głebokie napięcia jogę Yin oraz unikalną sekwencję Joga dla twarzy, a także nauczysz się transformujących technik relaksacyjnych, oddechowych i medytacyjnych, w tym technik koherencji serc. Każdy dzień zaczniemy półgodzinną sesją medycznego Chi Kung, wspaniałej praktyki dla stawów i całego układu kostnego. Poprzez połączenie ruchu, oddechu i medytacji  uruchomisz zasoby energetyczne organizmu, pozbędziesz się toksyn, wysmuklisz ciało, rozbudzisz w sobie witalność i radość, odnajdziesz pokłady akceptacji, cierpliwości i łagodności dla siebie i innych.   

MIEJSCE: Urokliwy kompleks wypoczynkowy Nieprzesnia 1,  otoczony pięciohektarowym parkiem, sprzyja regeneracji i głębokiemu odpoczynkowi. Znajduje się tu m.in. zabytkowy dworek z 1934 roku, jabłoniowy sad, staw i warzywnik. Nad stawem jest specjalny pomost do praktyki na którym rano medytujemy i oddychamy. Zamieszkamy w przytulnie i gustownie urządzonych pokojach, do naszej wyłącznej dyspozycji będzie cały ośrodek oraz przestronna sala do ćwiczeń z podgrzewaną podłogą, leżaki, hamaki. To idealne miejsce dla osób poszukujących wyciszenia i regeneracji sił witalnych. Gospodarze miejsca są bardzo gościnni i dbają o komfort gości. Jedzenie w Nierześni jest przepyszne i obfite. Serwowane będą 3 wegetariańskie posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja, w formie bufetu), cały dzień, do kolacji dostępny bedzie również bufet z napojami(kawa, herbaty różne, woda mineralna). Dobra wiadomość dla łasuchów: kuchnia codziennie wypieka kuszące ciasteczka, którym naprawdę trudno się oprzeć:) Poza tym w  budynkach mieszkalnych są małe kuchnie wyposażone w czajnik elektryczny, herbaty i dystrybutor wody mineralnej.

Codziennie:   2 zróżnicowane sesje jogi, 1 sesja pranayamy, 1 sesja medytacji, 1 sesja Chui Kung dla stawów, 3 pyszne, obfite, wegetariańskie posiłki dziennie. Atrakcje dodatkowe: spacery, wycieczki po okolicy (bliska odległość od turystycznych atrakcji – Zamku w Wiśniczu, kopalni soli w Bochni, zabytkowych, ludowych kościołów na Małopolskim Szlaku Architektury Drewnianej, relaks na łonie natury,  Dodatkowo płatne masaże: lomi – lomi, mauri, klasyczne, reiki.  

CENA za całość: 2990  zł

Pierwszego dnia zaczynamy o 16.00, ostatniego kończymy obiadem. Dojazd we własnym zakresie. W Nieprześni są pokoje 2 i 3 – osobowe z łazienkami w pokojach. Pokój jednoosobowy jest możliwy za dopłatą 100 zł za dobę  

ZAPISY: Katarzyna Bem, happy@kasiabem.com, tel. 601 290 105  

Rezerwacja miejsc:
1. Dokonaj wstępnej rezerwacji miejsca via mail: happy@kasiabem.com
2. Wpłać zadatek w wysokości 500 zł.
Wpłata zadatku jest potwierdzeniem rezerwacji. W tytule wpłaty wpisz: JOGA 724/Nieprześnia
nr konta: 55 1020 1169 0000 8402 0126 3193
MALALAMA, Katarzyna Bem

Pokój jednoosobowy jest możliwy za dopłatą 100 zł za dobę. O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat. Zadatek podlega zwrotowi do 30 dni przed warsztatem. Po tym terminie jest zwracany tylko w wypadku znalezienia osoby na swoje miejsce.

Informacje i zapisy: happy@kasiabem.com, tel: 601 290 105,  www.kasiabem.com

UWAGA:
Zaoferowane połączenie usług turystycznych stanowi imprezę turystyczną w rozumieniu dyrektywy (UE) 2015/2302. W związku z powyższym będą Państwu przysługiwały wszystkie prawa UE mające zastosowanie do imprez turystycznych.
Biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem*  będzie ponosiło  pełną odpowiedzialność za należytą realizację całości imprezy turystycznej. Ponadto, zgodnie z wymogami prawa biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem posiada zabezpieczenie w celu zapewnienia zwrotu Państwu wpłat i, jeżeli transport jest elementem imprezy turystycznej, zapewnienia Państwa powrotu do kraju w przypadku, gdyby przedsiębiorstwo MALALAMA Katarzyna Bem się stało się niewypłacalne.

Tu można zapoznac się z Dyrektywą (UE) 2015/2302: https://www.prawo.pl/akty/dz-u-ue-l-2015-326-1,68582198.html

*Biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem ul. Studencka 28/4, 02-735 Warszawa, NIP 5271333153, zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 8707

Tagi:

Detoks / joga Kasia Bem / joga w Krakowie / Sztuka Odpuszczania / wakacje z jogą / Warsztat

Sprawdź co jeszcze przygotowałam dla Ciebie