„Happy Umysł.
Myśl sercem”

„Happy Umysł. Myśl sercem.”
data wydania: 22.11.23
wydawnictwo: Luna

22.11.2023 premierę  miała moja najnowsza książka „Happy Umysł. Myśl sercem.”
Od pierwszych chwil książka sprzedaje się tak dobrze, że zapadła już decyzja o DODRUKU!

Książkę można zamówić tu: https://bit.ly/HappyUmysl

Opisuję w niej drogę z umysłu do serca. Przeplatam lata doświadczeń własnych i wiedzę z zakresu jogi i medytacji z wiedzą naukową, badaniami i najnowszymi odkryciami z zakresu neuroplastyczności mózgu oraz koherencji serca. Zawarłam w niej autorski program MINDLESS, który pomaga uporządkować umysł, oczyścić ciało i odblokować serce, po to, aby to co na zewnątrz samo zaczęło się układać. 21 dniowy program MINDLESS to zaproszenie do życie z przestrzeni serca. Zamiana kontroli na odpuszczenie i zaufanie. Pozwolenie, aby życie nas prowadziło, a nie kierowanie nim. Odważenie się na spontaniczność i autentyczność, wyjście poza umysł. Radość bez powodu. To możliwe dla każdego. Program MINDLESS jest prosty, tylko zacznij:)

Książka uzyskała świetne recenzje od specjalistów w dziedzinie duchowości, zdrowia oraz psychologii.

W dzisiejszym zabieganym i przeładowanym bodźcami świecie to obowiązkowa lektura dla każdego , kto pragnie spokoju, ukojenia, skupienia na rzeczach ważnych i odzyskania kontroli nad swoim umysłem. Gorąco polecam. To jedna z tych książek, do których na pewno będę jeszcze wiele razy wracać.”
Natalia Kraus – Kowalczyk, konsultantka slow life.

„Piękno tej książki leży w jej prostocie. To praktyczny przewodnik dla każdej osoby, która pragnie żyć w zgodzie z najgłębszymi pragnieniami swojego serca i jest gotowa się w to zaangażować. Kasia Bem zawarła w niej wiele głębokich prawd, które – jeżeli je wdrożyć i nimi żyć – mają potencjał, aby całkowicie odmienić nasze życie. Polecam z całego serca.”
Pati Garg,  nauczycielka duchowa, autorka książki i rocznego programu „Rok Przebudzenia”, rokprzebudzenia.pl

„Wierzę, że regularny trening umysłu w ogromnej mierze wpływa na jakość naszego życia. Kompleksowy program MINDLESS autorstwa Kasi Bem – 21 dni podróży w głąb siebie – pełen praktyk i wskazówek, może być jednym z niezwykle pomocnych narzędzi na drodze samopoznania i zaprowadzenia zdrowej, zrównoważonej rutyny. Dziękuję Kasiu za to zaproszenie.”
Orina Krajewska, aktorka, prezeska Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”, autorka książek „Holistyczne ścieżki zdrowia” i „Siła umysłu. Siła Emocji. Duchowe ścieżki zdrowia”

„Ta książka pomoże Ci odnaleźć drogę do siebie, do prawdy o Twojej osobistej, unikatowej definicji szczęścia. Odnajdziesz drogę, to i zmienisz swoje życie. Osobiście uwielbiam rozdział z małpą😊 Polecam, bo wiem, czuję, co wiem i czuję po odnalezieniu siebie.”
Olga Kozierowska, założycielka Sukcesu Pisanego Szminką, (duchowo OYKA)

„Nasz umysł zachowuje się czasem niczym szef korporacji. Wciąż wymyśla nam nowe zadania, kontroluje, ocenia, stresuje. Kasia pokazuje, jak uwolnić się spod jego władzy. Jak oczyścić głowę z natłoku myśli, wyłączyć wewnętrznego krytyka, pozwolić dojść do głosu intuicji, myśleć sercem. Gdybyśmy wszyscy zrealizowali jej program, świat stałby się piękniejszy, ponieważ bylibyśmy lepsi, bardziej życzliwi i wyrozumiali – dla siebie i dla innych.”
Jola Zakrocka, dziennikarka,  redaktor prowadząca portalu naturalnieozdrowiu.pl

„Żyjemy w świecie umysłu, logicznego myślenia i nadmiaru intelektualnych bodźców, Mało u nas kontaktu z ciałem, a tym bardziej z sercem. Program MINDLESS Kasi Bem jest jest skuteczną i praktyczną odpowiedzią na bolączki współczesnej cywilizacji i jest metodą, która porządkuje i oczyszcza nasze wnętrze. Świetna, bardzo przemyślana, konsekwentnie skonstruowana strategia budowania świadomości, sprawczości i wewnętrznej mocy. Gorąco polecam.”
Anna Jurgaś, gospodyni podcastu About Time!

A oto, co piszą czytelniczki:

Hania: „Mam! I nie mogę się od niej oderwać ❤️ „Pamiętaj, że nie ma potrzeby wypowiadania na głos wszystkich swoich myśli” – Cudne!
Dziękuję Kasiu ❤️❤️❤️

Agnieszka: „ Wyczekana, cudowna! Gorąco polecam”

Magda: „Mam poczucie, że moja dusza bardzo potrzebuje tych wszystkich słów. Zachwycam się też grafiką- przepiękna☺️”

Ania:” Spadła mi z nieba ta książka. Jest wytchnieniem.”

Asia: „Piękna książka, Kasiu. Zaczytuję się i na pewno kupię więcej na prezenty gwiazdkowe.”

Kasia: „Twoją nową książkę już czytam . Jestem w takim miejscu, że czuję, że to jest mój „life saver”.  Dziękuję”

Sprawdź co jeszcze przygotowałam dla Ciebie