„Happy Detoks.
Jedz, oddychaj i kochaj (siebie)”

„Happy Detoks. Jedz, oddychaj i kochaj (siebie)”
data I wydania: marzec 2015 rok, wydawnictwo Edipresse
data II wydania: marzec 2022 rok, wydawnictwo Luna

„Happy Detoks” to książka – przyjaciółka, która wspiera kobiety w świadomej trosce o zdrowie i samopoczucie. Wyjątkowo pogodna i inspirująca lektura, która podpowiada jak  w holistyczny sposób najlepiej zadbać o siebie na każdym poziomie. Stanowi motywujący do zmiany nawyków przewodnik po zrównoważonym stylu życia i zdrowym odżywianiu, który czyta się jednym tchem. 

W swojej pierwszej książce opisuję własną metamorfozę i zachęcam czytelniczki do podjęcia 10 – dniowego programu oczyszczającego Happy Detoks, który mi samej pomógł odzyskać zdrowie, spokój
i doskonałe samopoczucie. Program Happy Detoks łączy w sobie nowoczesne podstawy żywienia z mądrością Wschodu, gdzie jedzenie oraz odpowiednie ćwiczenia, oddech  i medytacja traktowane są jako źródło zdrowia, urody i długowieczności. Program został entuzjastycznie przyjęty przez tysiące kobiet, które wzięły w nim udział, a książka miała 6 dodruków i reedeycję.

„Happy Detoks” to inspirujące i motywujące do zmiany nawyków kompendium wiedzy o zrównoważonym stylu życia i zdrowym odżywianiu, które czyta się jednym tchem. Czytelniczki znajdą w niej min.: opis żywności, która leczy i odwraca procesy starzenia. 10 – dniowa dieta oczyszczająca Happy Detoks oparta jest na produktach, które przywracają w organizmie najkorzystniejszy wskaźnik pH. Książka jest przewodnikiem dla tych osób, które zamiast stosowania tzw. diety cud, chcą nauczyć się holistycznego podejścia do zdrowego życia i żywienia. Znajduje się w niej m.in.: 50 zaskakująco prostych przepisów na potrawy z powszechnie dostępnych produktów, opis żywności, która leczy i odwraca procesy starzenia, proste ćwiczenia, techniki oddechowe i medytacje, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w procesie oczyszczania oraz informacje jak zachować dobrą formę i odporność po detoksie.

Recenzenci o książce:

„Kasia sama w sobie jest najlepszą reklamą swojej książki. Przemielona przez życie i korporacje wykonała szybkiego „psa z głową w dół“ i przez „ kobrę“ uciekła do przodu. Bardzo dobrze wie, co nam w duszy gra . Co nas ciśnie i co jak maszynka nas mieli.  Ja Kasię nazywam „Jogobella“ . Nikt bardziej uroczo nie wprowadza w świat jogi. Robi to z humorem i pewnością siebie, z pewnością osoby, która wie, co za sobą zostawiła. W świecie, mobbingów, stressingów i innych chorych „ingów“ warto nawrócić się na „ Kasing“.”
– Szymon Majewski

„Kasia Bem w przystępny sposób dostarcza nam wielu dowodów na to, że dochodzenie do prawdy o sobie nie musi wiązać się z udręką i ascezą. Jej książka to synteza wielu dziedzin, poczynając od mikrobiologii, a kończąc na jodze. Przez pryzmat własnych doświadczeń przekonuje, że wszystko w naszym życiu jest możliwe.”
– Anna Jurksztowicz

„Kasia Bem posiada rzadki dar przekazywania w prosty i wdzięczny sposób wiedzy mającej zbawienny wpływ na jakość naszego życia. Zaraża czytelnika entuzjazmem, daje siłę, argumenty i iskrę do wprowadzenia zmian. Znakomita książka, już w trakcie czytania czułam się zmotywowana i przekonana do wprowadzenia wielu opisanych w niej zasad. Przemawia z niej mądry, ale wymagający nauczyciel.”
– Ewa Majerska, redaktor naczelna portalu joga – joga

„Moim zdaniem Kasia jest jednym z najlepszych polskich nauczycieli jogi. Mamy szczęście, że napisała książkę i że możemy teraz na co dzień korzystać z jej nieocenionych rad.”
– Natalia J. Kraus, redaktor naczelna magazynu „Joga”

„Zgodnie z mądrością ajurwedy, składniki z pożywienia wchłoną się i wzmocnią nasz organizm tylko wtedy, gdy przedtem go oczyścimy. Dlatego tak ważny jest detoks. Kasia Bem krok po kroku tłumaczy i pokazuje jak mądrze i zdrowo go przeprowadzić. Świetna lektura na czas odnowy.” 
– Dorota Mirska, redaktor naczelna portalu naturalnieozdrowiu.pl

„W tej książce najważniejsze jet to, czego nie widać, wspierająca i pomagająca wzrastać dobra energia. Kasia ma niezwykłą zdolność przywoływania przestrzeni, w której czuję się bezpiecznie. Gdzie z akceptacją i uważnością, ale na swój własny sposób kroczę przetartą prze nią ścieżką.”
– Ewa Ługowska, trenerka kulinarna o autorka bloga Misa Mocy

 

Sprawdź co jeszcze przygotowałam dla Ciebie