Wyprawa z jogą do Maroka, 3 -10.03

TERMIN: 3  – 10 marca (OSTATNIE MIEJSCA)

MIEJSCE: Maroko

CENA: 1400 euro + bilet lotniczy

Prowadzi: Kasia Bem

Zapisy: happy@kasiabem.coml, tel. 601 290 105

Zapraszam Was na niesamowitą wyprawę do Maroka z moim programem jogi 2 razy dziennie  i autorskim, wyjątkowym programem zwiedzania przygotowanym przez Martynę Łukasiak, która mieszka tu 15 lat, kocha Maroko i zna jego sekrety. Każdy szczegół tej podróży został przez nas szczegółowo omówiony, tak abyście mogli doświadczyć  tej wyprawy zarówno na zmysłowym, jak i duchowym poziomie.

Razem  zabierzemy  Cię  w świat natury – do kolorowego i pachnącego kraju. W świat dzikiej i często nie zniszczonej przez ludzi przyrody, po to abyś mogła/mógł w niej odpocząć, poczuć wiatr i zapachy ziemi, naładować się lekką energią, wygrzać w słońcu, uwolnić zamkniętą codziennością duszę.  Przysiąść pod palmą z aromatyczną herbatą parzoną po marokańsku, popatrzeć na n świat wokół siebie. Być w ciszy pustyni i zatańczyć ze szczęścia  pod niebem pełnym gwiazd.

Program wyprawy ułożony jest tak, aby być blisko natury i wspierać przyrodę. Mieszkamy w  pięknych riadach i kazbach, które mają przydzielony przez króla Maroka tak zwanyzielony kluczczyli w pełni samowystarczalne , mają własne czyszczalnie ścieków, prąd ze słońca, własne ogrody i warzywa. Bedziemy rozkoszować się niezwykłymi, lokalnymi potrawami specjalnie dla nas przygotowanymi. Przejedziemy przez góry Atlasu, aby przez 3 dni odpocząć w oazie. Zamieszkamy tu w pięknej kazbie czyli  zamku dawnych możnowładców, wybudowanej z naturalnych materiałów czyli ziemi, trzciny i drewna, ozdobiona przepięknym rękodziełem pokazującym cały kunszt sztuki Berberyjskiej. Kazba jest „wpleciona” w oazę stuletnich palm i egzotycznej roślinności. Oprócz tego jest tu basen  (podgrzewany od marca do października), gdzie możesz relaksować  na słońcu lub w cieniu palm, oleandrów i klementynek. Jest tu wiele miejsc na świeżym powietrzu, gdzie można cieszyć się chwilami sam na sam ze sobą lub w miłym towarzystwie. Następnie wyruszymy  z oazy na Saharę, gdzie zanocujemy w obozowisku przygotowanym dla Ciebie przez ludzi Sahary: przestronne namioty, wygodne miejsca wypoczynku, romantyczna atmosfera. Na pustyni odbędziemy też piękną sesję jogi i medytację z intencją. Na Saharze odpoczywa i dusza i ciało, czujesz pachnący wiatr, masz przed oczami ogromną przestrzeń i ciszę która koi , a gdy dodać do tego  medytację i jogę o wschodzie i zachodzie słońca, twój umysł w naturalny sposób wchodzi w stan transcendencji. Na koniec będzie też czas na zwiedzanie zmysłowego, odurzającego Marakeszu, gdzie zamieszkamy w klimatycznym riadzie. 

Aby zapoznać się ze szczególową ofertą napisz do mnie: happy@kasiabem.com
OSTATNIE miejsca!

Tagi:

joga / joga marzec / joga na pustyni / joga na Saharze / joga w Maroku / joga zagranica / Kasia Bem / medytacja / oddech / wakacje w Maroku / warsztaty jogi / wiosna Maroko

Sprawdź co jeszcze przygotowałam dla Ciebie