TERMINY 2023

Moi Drodzy, w 2023 roku przygotowałam dla Was inspirujący i zróżnicowany plan warszatów! 

W Polsce warsztaty odbędą się w tych pięknych miejscach:
Zagroda Kuwasy:  tu spotkamy się na  lubianym przez Was pHenomenalnym Happy Detoksie (16 – 19 marca, ostatnie miejsca)
Kiedy jest najlepszy czas na detoks? Teraz! Wiosną, gdy cała natura się odnawia, odnowy chce ciało, dusza i ciało! To naturalne, wszystko jest przecież połączone. Jesteśmy cząstka tej wielkiej inteligencji. Każdy z nas to mikrokosmos w makrokosmosie. Gdy na zewnątrz przyroda dosłownie eksploduje rozkwitem i nową energia, nasze komórki też pragną rozkwitnąć jak wiosenne kwiaty.  W trakcie warszatu przeprowadzam Was lekko i przyjemnie (w końcu to Happy Detoks:) przez proces oczyszczania organizmu. Po 4 dniach programu Happy Detoks odczujesz spektakularną różnicę w wyglądzie i samopoczuciu i odzyskasz swoją osobistą MOC:  poczujesz się lepiej, odzyskasz energię, przejmiesz kontrolę nad swoimi nawykami, zregenerujesz  się i odpoczniesz, wesprzesz detoks łagodną jogą i oddechem, nauczysz się medytować, odciążysz układ pokarmowy, wyregulujesz  metabolizm, i wiele więcej! A wszystko to w przytulnej Zagrodzie Kuwasy, czerpiąc siły z potężnej energii Biebrzańskiego Parku Narodowego, oddychając krystalicznie czystym powietrzem, smakując naturę wszytkimi zmysłami podczas terapeutycznych spacerów lub wypoczywając przed kominkiem;)

Majówka , 29.04 – 3.05. 2023, Happy Life II edycja, Dojo Stara Wieś (MIEJSC SZYBKO UBYWA)
W tym przepięknym miejscu odbędzie się II edycja Happy Life, wspaniały, intensywny, wysokowibracjny i bardzo mocny energetycznie proces

II edycja programu HAPPY LIFE, inspirowana jest moją najnowszą książką Happy Life. Sztuka Odpuszczania. Program ten przeznaczony jest dla wszystkich osób, które zainteresowane są rozwojem w ujęciu holistycznym, z naciskiem na pracę z umysłem, choć oczywiście nie zabraknie też zróżnicowanej jogi, pogłebionej pranajamy i relaksu,  ale będziemy dużo medytować i zgłębiać teorię medytacji poprzez wykłady i codzienne sesje pytań i odpowiedzi. Będą też imprezy i warsztaty towarzyszące mające na celu pogłębienie uważności i skupienia w tu i teraz: koncerty gongów, theta healing, japońska ceremonia herbaty. Jogę poprowadzą oprócz mnie jeszcze 2 cudowne nauczycielki: Emilia Iwaniuk i Małgosia Kliś. Spodziewajcie bardzo ciekawego programu i wczesnych pobudek. Tak, codziennie będziemy wstawać o 5.30 rano! Do obiadu obowiązywać będzie cisza. Wszystkie posiłki będą wegetariańskie, z dostępną opcją wegańską.

Program HAPPY LIFE bedzie doskonałą okazją do pogłebienia praktyki  dla wszytkich osób, które odbyły już ze mną warsztaty Happy Detoks lub Przystanek Joga i chcą pójść dalej, by głębiej zgłębiać przekaz i wszechstronne nauki jogi, ale też dla wszystkich tych, które potrzebują głebokiego resetu na wszystkich poziomach: ciała, umyslu i duszy. Oprócz mnie zajęcia w ramach HAPPY LIFE będą prowadzić też inni znakomici nauczyciele i terapeuci.

II edycja HAPPY LIFE odbędzie się w niezwykłym miejscu: DOJO Stara Wieś – to ośrodek ucieleśniający ducha zen, gdzie wszystko sprzyja wyciszeniu umysłu i głębokiemu kontaktowi z samym sobą. Położony na 60 hektarach i stylizowany na wioskę japonską jest absolutnym unikatem na skalę światową. Już samo przebywanie w tym miejscu odmienia.

Nieprześnia 1 : tu zatrzymamy się w czasie na regenerującym Przystanku Joga (8-14.07, otwarte zapisy)
W uroczym dworku otoczonym staodrzewem czas płynie sielsko i leniwie. W przerwach między praktyką.  wylegamy na hamaki i leżaki lub odpoczywamy na pomoście nad stawem. Jedzenie w Nieprześni jest pyszne i syte. Codziennie do kawy wypiekane są świeże kokosanki (to jedyne niebezpieczeństwo, które czyha na Was w Nieprzeni, poza tym święty spokój:)

Zagranica:
Zazczęliśmy rok na  radosnym i beztroskim ZANZIBARZE . Było cudownie:) Na następny zanzibarski wyjazd zapraszam w listopadzie 6 – 17.11 (OSTATNIE MIEJSCA).  Zamieszkamy w klimatycznym,  gościnnym hotelu  z duszą, z dala od zgiełkliwych turystycznych miejscowości. Hotel  jest położony na samej plaży, Czeka nas joga i medytacja na białym piasku nad urzekająco pięknym szmaragdowym Oceanem Indyjskim i na specjalnym tarasie do praktyki, lokalne przysmaki, super wycieczki: całodniowe Blue Safari, farma przypraw, zabytkowe Stone Town i inne lokalne atrakcje i przygody. Cena od: 1190 + bilet lotniczy około. 4000 zł.

W marcu 3-10.03 jedziemy do kolorowego, słonecznego, pachnącego Maroka (brak miejsc).  Jest to wyjazd „szyty na miarę” tak, aby jednocześnie cieszył zmysły, ale był również niezapomnianym duchowym przeżyciem. Do Maroka zapraszam wraz z Martyną Łukasiak, która zakochała się w Maroku, mieszka tam już wiele lat i pokazuje ten kraj z pasją, znawstwem i sercem. Razem zabierzemy Was w świat natury, do miejsc pięknych, wyjątkowych i niedostępnych dla zwykłych biur podróży. Wszystkie riady i kazby w który się zatrzymamy mają tzw. „zielony klucz: króla Maroka, są ekologiczne, samowystarczalne, z własnymi organicznymi uprawami, położone w oazach, urządzone ze smakiem, udekorowane wyjątkowym marokańskim rękodziełem. Spędzimy także noc na Saharze, w namiotach, pod rozgwieżdżonym niebem, a także ponad dobę w zgiełkliwym, ale bajecznym Marakeszu. Codziennie będę prowadzić praktykę jogi i medytacji, regenerującą, pozwalającą zatrzymać się w sobie i głęboko oddetchnąć.

W czerwcu 24.06-1.07 (brak miejsc)  i we wrześniu 9-16.09 (brak miejsc) już tradycyjnie od 10 lat zapraszam na pistacjową wyspę do Grecji. Tu zamieszkamy w pięknym ogrodzie w niezwykłej posiadłości 3 minuty od błekitnego morza. Czeka nas joga pod palmami, wśród gigantycznych figowców i cudownych kwiatów, medytacje na tarasie z widokiem na morze Egejskie, przepyszne posiłki specjalnie dla nas przygotowywane przez piękne siostry, plażowanie, rowery, zwiedzanie i wielki błekit:) Każdy dzień w tym miejscu jest jak najpiękniejszy prezent dla ciała i duszy. Cena: około 6500 zł z biletem lotniczym.

W pażdzierniku szykuję dla was nowe miejsce w Grecji i przynajmniej jeden Happy Detoks w Zagrodzie Kuwasy

Marzec
3 – 10 marca, Magiczne Maroko z jogą, cena 1440 euro + bilet lotniczy (BRAK MIEJSC. ZAPISY NA JESIEŃ)
16 – 19 marca, Happy Detoks, Zagroda Kuwasy, cena 1550  zł

Kwiecień/Maj
29.04 – 3.05. 2023, Happy Life II edycja, Dojo Stara Wieś, 2190 zł (OTWARTE ZAPISY)

Czerwiec
24.06 – 1.07, BIG BLUE YOGA, wyspa Egina , Grecja cena: 6700 zł (BRAK MIEJSC.LISTA REZERWOWA)

Lipiec
8 – 14 lipca, Przystanek Joga, Nieprześnia 1, cena 2790 zł (OTWARTE ZAPISY)

Wrzesień 
9 – 16 września, BIG BLUE YOGA, wyspa Egina , Grecja cena: 6700 zł (BRAK MIEJSC. LISTA REZERWOWA)

Październik
5 – 8 października, Happy Detoks, Zagroda Kuwasy, cena około. 1550 zł (OTWARTE ZAPISY)
14 – 21 pażdziernika, nowe miejsce w Grecji (SZCZEGÓŁY W KWIETNIU)

Listopad
6 -17  listopada HAPPY ZANZIBAR (OTWARTE ZAPISY)
Cena warsztatu z zakwaterowaniem, śniadaniami, ubezpieczeniem ok. 1190 US (w zależności od opcji zakwaterowania). Przelot we własnym zakresie około 4 200 zł Fly Dubai.

Zapisy i informacje: happy@kasiabem.com

 UWAGA:
Zaoferowane połączenie usług turystycznych stanowi imprezę turystyczną w rozumieniu dyrektywy (UE) 2015/2302. W związku z powyższym będą Państwu przysługiwały wszystkie prawa UE mające zastosowanie do imprez turystycznych. Biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem będzie ponosiło  pełną odpowiedzialność za należytą realizację całości imprezy turystycznej. Ponadto, zgodnie z wymogami prawa biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem posiada zabezpieczenie w celu zapewnienia zwrotu Państwu wpłat, gdyby przedsiębiorstwo MALALAMA Katarzyna Bem stało się niewypłacalne.

Tu można zapoznac się z Dyrektywą (UE) 2015/2302: https://www.prawo.pl/akty/dz-u-ue-l-2015-326-1,68582198.html

*Biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem ul. Studencka 28/4, 02-735 Warszawa, NIP 5271333153, zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 8707

 

 

 

 

Tagi:

Sprawdź co jeszcze przygotowałam dla Ciebie