TERMINY 2023

Moi Drodzy, w 2023 roku przygotowałam dla Was inspirujący i zróżnicowany plan warszatów! 

W Polsce w tym roku odbędą się jeszcze 2 warsztaty:

Nieprześnia 1, 8 – 14 lipca : tu zatrzymamy się w czasie na regenerującym Przystanku Joga (OSTATNIE MIEJSCA)
W uroczym dworku otoczonym starodrzewem czas płynie sielsko i leniwie. Piękna przyroda wpiera proces holistycznej odnowy ciała, umysłu i duszy. Joga otwiera ciało, świadomy oddech osadza w tu i teraz, medytacja wycisza umysł, praktyki koherencyjne otwierają serce – to czas odpoczynku i uzdrowienia. W przerwach między praktyką wylegamy na hamaki i leżaki lub odpoczywamy na pomoście nad stawem. Jedzenie w Nieprześni jest pyszne i syte. Codziennie do kawy wypiekane są świeże kokosanki (to jedyne niebezpieczeństwo, które czyha na Was w Nieprześni, poza tym święty spokój:)

Lipowy Dom, 30.07 – 5.08: pełne wyciszenie w magicznym domu nad jeziorem, kultowym miejscu wśród joginów. Do tego miejsca mam szczególny sentyment, wracam tu od wielu lat i za każdym razem od nowa odkrywam niespotykane piękno tego zakątka. Czas płynie tu inaczej, cud jogi wydarza się lekko i bez wysiłku, oddech pogłębia się spontanicznie, radością i zachwytem wypełniona jest każda chwila (OTWARTE ZAPISY)

Zagranica:
Po cudownym pobycie na Zanzibarze i niesamowitej wyprawie do Maroka, czekają nas jeszcze wyjazdy do Grecji. W czerwcu i wrześniu nie ma już miejsc, ale znalazłam (specjalnie pojechałam w tym celu do Grecji:) nowe absolutnie spektakularne miejsce na październikowe greckie warsztaty!

W październiku w Grecji ciągle jeszcze jest bardzo ciepło, zatem  7 – 14.10  i 14 – 21.10 jedziemy na maleńką grecką wyspę do miejsca jak z pocztówki. Zamieszkamy w prowadzonym przez rodzinę ośrodku zbudowanym na klifie z prywatnym zejściem do morza. Spektakularny widok na szmaragdową zatoczkę morza Sarońskiego z tarasów wypoczynkowych i shali do jogi zatyka dech w piersiach. Czeka nas tam cudowny czas! Cena: około 6 700 zł z biletem lotniczym. Szczegóły wkrótce. Już można wpisywać się na listę uczestników.

W listopadzie po raz kolejny wracamy na słoneczny, beztroski, rajski ZANZIBAR  6 – 17.11 (OSTATNIE MIEJSCA).  Zanzibar to stan umysłu. Tutaj wszyscy powtarzają: „pole, pole”- powoli, nie śpiesz się albo „hakuna matata” – nie ma problemu, wyluzuj. Tylu uśmiechniętych ludzi nie widziałam na całym świecie:) Zamieszkamy w pięknym, klimatycznym,  gościnnym hotelu  z duszą, z dala od zgiełkliwych turystycznych miejscowości. Hotel  jest położony na samej plaży, Czeka nas joga i medytacja na białym piasku nad urzekająco pięknym  Oceanem Indyjskim, obłędne wschody słońca,  lokalne przysmaki, super wycieczki: całodniowe Blue Safari, farma przypraw, zabytkowe Stone Town i inne lokalne atrakcje i przygody. Cena od: 1250 US + bilet lotniczy około. 3 600 zł.

Kwiecień/Maj
29.04 – 3.05. 2023, Happy Life II edycja, Dojo Stara Wieś, 2190 zł (OSTATNIE MIEJSCA)

Czerwiec
24.06 – 1.07, BIG BLUE YOGA, wyspa Egina , Grecja cena: 6700 zł (BRAK MIEJSC. LISTA REZERWOWA)

Lipiec
8 – 14 lipca, Przystanek Joga, Nieprześnia 1, cena 2790 zł (OSTATNIE MIEJSCA)

Sierpień
30 lipca – 5 sierpnia, Joga nad jeziorem, Lipowy Dom, cena 2790 zł (OTWARTE ZAPISY)

Wrzesień 
9 – 16 września, BIG BLUE YOGA, wyspa Egina , Grecja cena: 6700 zł (BRAK MIEJSC. LISTA REZERWOWA)

Październik
7 – 14 października, nowe miejsce w Grecji, wyspa Agistri  (ZAPISY OTWARTE. SZCZEGÓŁY WKRÓTCE, warsztat międzynarodowy w języku angielskim)
14 – 21 października, nowe miejsce w Grecji, wyspa Agistri (ZAPISY OTWARTE. SZCZEGÓŁY WKRÓTCE, OSTATNIE MIEJSCA, warsztat w języku polskim)

Listopad
6 -17  listopada HAPPY ZANZIBAR (OTWARTE ZAPISY)
Cena warsztatu z zakwaterowaniem, śniadaniami, ubezpieczeniem ok. 1190 US (w zależności od opcji zakwaterowania). Przelot we własnym zakresie około 3 600 zł Fly Dubai.

Zapisy i informacje: happy@kasiabem.com

 UWAGA:
Zaoferowane połączenie usług turystycznych stanowi imprezę turystyczną w rozumieniu dyrektywy (UE) 2015/2302. W związku z powyższym będą Państwu przysługiwały wszystkie prawa UE mające zastosowanie do imprez turystycznych. Biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem będzie ponosiło  pełną odpowiedzialność za należytą realizację całości imprezy turystycznej. Ponadto, zgodnie z wymogami prawa biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem posiada zabezpieczenie w celu zapewnienia zwrotu Państwu wpłat, gdyby przedsiębiorstwo MALALAMA Katarzyna Bem stało się niewypłacalne.

Tu można zapoznac się z Dyrektywą (UE) 2015/2302: https://www.prawo.pl/akty/dz-u-ue-l-2015-326-1,68582198.html

*Biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem ul. Studencka 28/4, 02-735 Warszawa, NIP 5271333153, zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 8707

 

 

 

 

Tagi:

Sprawdź co jeszcze przygotowałam dla Ciebie