TERMINY 2023

Moi Drodzy, w 2023 roku przygotowałam dla Was inspirujący i zróżnicowany plan warszatów! 

W Polsce zaplanowane na ten rok warsztaty już się odbyły.
Ponieważ jednak wiele osób pyta mnie o jesienne wyjazdy, nie wykluczam, że dodam jeszcze dodatkowy warsztat w listopadzie – będę informować:)

Zagranica:
Po cudownym pobycie na Zanzibarze, niesamowitej wyprawie do Maroka i bajkowej Grecji, czekają nas jeszcze kolejne wyjazdy do Grecji  i ponownie Zanzibar w listopadzie. We wrześniu na wyjazd do Grecji  na wyspie Aegina brak już miejsc. A w październiku jedziemy eksplorować  nowe przecudne miejsce na warsztaty Big Blue Joga! W październiku w Grecji ciągle jeszcze jest bardzo ciepło, zatem  7 – 14.10 (2 OSTATNIE MIEJSCA)  i 14 – 21.10 (LISTA REZERWOWA)  jedziemy na maleńką grecką wyspę do miejsca jak z pocztówki. Zamieszkamy w prowadzonym przez rodzinę ośrodku zbudowanym na klifie z prywatnym zejściem do morza. Spektakularny widok na szmaragdową zatoczkę morza Sarońskiego z tarasów wypoczynkowych i shali do jogi zatyka dech w piersiach. Czeka nas tam cudowny czas! Szczegóły sprawdź w zakładce warsztaty.

W listopadzie po raz kolejny wracamy na słoneczny, beztroski, rajski ZANZIBAR  6 – 17.11 (OSTATNIE MIEJSCA).  Zanzibar to stan umysłu. Tutaj wszyscy powtarzają: „pole, pole”- powoli, nie śpiesz się albo „hakuna matata” – nie ma problemu, wyluzuj. Tylu uśmiechniętych ludzi nie widziałam na całym świecie:) Zamieszkamy w pięknym, klimatycznym,  gościnnym hotelu  z duszą, z dala od zgiełkliwych turystycznych miejscowości. Hotel  jest położony na samej plaży, Czeka nas joga i medytacja na białym piasku nad urzekająco pięknym  Oceanem Indyjskim, obłędne wschody słońca,  lokalne przysmaki, super wycieczki: całodniowe Blue Safari, farma przypraw, zabytkowe Stone Town i inne lokalne atrakcje i przygody. Cena od: 1190 US + bilet lotniczy około. 3 600 zł.

Wrzesień 
9 – 16 września, BIG BLUE YOGA, wyspa Egina , Grecja, cena: 6700 zł (BRAK MIEJSC)

Październik
7 – 14 października, nowe miejsce w Grecji, wyspa Agistri , cena: 1200 euro + bilet lotniczy  (2 WOLNE MIEJSCA)
14 – 21 października, nowe miejsce w Grecji, wyspa Agistri cena: 1200 euro + bilet lotniczy  (BRAK MIEJSC)

Listopad
6 -17  listopada HAPPY ZANZIBAR (OSTATNIE WOLNE MIEJSCA)
Cena warsztatu z zakwaterowaniem, śniadaniami, ubezpieczeniem ok. 1190 US (w zależności od opcji zakwaterowania). Przelot we własnym zakresie około 4000 zł Fly Dubai.

Zapisy i informacje: happy@kasiabem.com

 UWAGA:
Zaoferowane połączenie usług turystycznych stanowi imprezę turystyczną w rozumieniu dyrektywy (UE) 2015/2302. W związku z powyższym będą Państwu przysługiwały wszystkie prawa UE mające zastosowanie do imprez turystycznych. Biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem będzie ponosiło  pełną odpowiedzialność za należytą realizację całości imprezy turystycznej. Ponadto, zgodnie z wymogami prawa biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem posiada zabezpieczenie w celu zapewnienia zwrotu Państwu wpłat, gdyby przedsiębiorstwo MALALAMA Katarzyna Bem stało się niewypłacalne.

Tu można zapoznac się z Dyrektywą (UE) 2015/2302: https://www.prawo.pl/akty/dz-u-ue-l-2015-326-1,68582198.html

*Biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem ul. Studencka 28/4, 02-735 Warszawa, NIP 5271333153, zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 8707

 

 

 

 

Tagi:

Sprawdź co jeszcze przygotowałam dla Ciebie