TERMINY 2022

Moi Drodzy, szczegłówe opisy warszatów wkrótce.
Teraz tylko podaję terminy wyjazdów na 2022 i anonsuję nowości!
Są i nowe wspaniałe miejsca i nowy wspaniały program!

W dniach 8 – 12 czerwca 2022 odbędzie się  I edycja nowego programu HAPPY LIFE, inspirowanego moją najnowszą książką Happy Life. Sztuka Odpuszczania. Program ten przeznaczony jest dla wszystkich osób, które zainteresowane są rozwojem w ujęciu holistycznym, z naciskiem na pracę z umysłem, choć oczywiście nie zabraknie też zróżnicowanej jogi, pogłebionej pranajamy i relaksu,  ale będziemy dużo medytować i zgłębiać teorię medytacji poprzez wykłady i codzienne sesje pytań i odpowiedzi. Będą też imprezy i warsztaty towarzyszące mające na celu pogłębienie uważności i skupienia w tu i teraz. Spodziewajcie bardzo ciekawego programu i wczesnych pobudek. Tak, codziennie będziemy wstawać o 5.30 rano! Do śniadania obowiązywać będzie cisza. Wszystkie posiłki będą wegetariańskie, z dostępną opcją wegańską.

Program HAPPY LIFE bedzie doskonałą okazją do pogłebienia praktyki  dla wszytkich osób, które odbyły już ze mną warsztaty Happy Detoks lub Przystanek Joga i chcą pójść dalej, by głębiej zgłębiać przekaz i wszechstronne nauki jogi, ale też dla wszystkich tych, które potrzebują głebokiego resetu na wszystkich poziomach: ciała, umyslu i duszy. Oprócz mnie zajęcia w ramach HAPPY LIFE będą prowadzić też inni znakomici nauczyciele i terapeuci.

I edycja HAPPY LIFE odbędzie się w niezwykłym miejscu: DOJO Stara Wieś – to ośrodek ucieleśniający ducha zen, gdzie wszystko sprzyja wyciszeniu umysłu i głębokiemu kontaktowi z samym sobą. Położony na 60 hektarach i stylizowany na wioskę japonską jest absolutnym unikatem na skalę światową. Już samo przebywanie w tym miejscu odmienia.

Z nowości planuję także Przystanek Joga z pogłebionym kursem Oddechu i Medytacji w Oddechowie (a jakże, temat kursu zobowiązuje:) , a  w listopadzie jogę w Meksyku! Program jest już opracowywany przez licencjonowaną przewodniczkę po tym kraju. Szykujcie się na listopad. Czeka nas joga na białym piasku nad oceanem 🙂

A oprócz tego: jak zwykle cudowne, tak lubiane przez Was warsztaty oczyszczające organizm Happy Detoks , regenerujący Przystanek joga i hedonistyczna Big Blue Yoga na greckiej wyspie. Nie zabraknie też programów online i 1 – dniowych lub kilkugodzinnych warsztatów stacjonarnych w Warszawie, możliwe też inne miasta.

OTO WSTĘPNY SZKIC:
(UWAGA: ceny obowiązują przy rezerwacji do końca 2021)

Styczeń 
6 – 9 stycznia, Happy Detoks Online II EDYCJA, cena: 450 zł bez cateringu, catering 440 zl + 50 zł dostawa (catering realizowany w: Warszawa, Kraków, Katowice. Wrocław. W Krakowie możliwy odbiór osobisty)

UWAGA! CENA PROGRAMU przy rezerwacji do końca roku w opcji z cateringiem niższa o 100 zł !!!! Program 390 zł + Catering 400 zł + 50 zł dostawa) 

Luty 
24-27 lutego, Happy Detoks, Zagroda Kuwasy, cena 1350 zł

Marzec/Kwiecień
31 marca-3 kwietnia, Happy Detoks, Zagroda Kuwasy, cena 1350 zł

Czerwiec
8 – 12 czerwca, Happy Life, Dojo Stara Wieś (brak już pokoi 1-osobowych), cena 1650 zł

Lipiec
9 – 15 lipca, Przystanek Joga, Nieprześnia 1, cena 2350 zł
20 – 24 lipca, Przystanek Joga + Kurs Oddechu i Medytacji, Oddechowo, 1 650 zł

Sierpień
30 lipca – 5 sierpnia, Happy Detoks, Siódmy Las, cena 2350 zł
6  – 12 sierpnia, Happy Detoks, Siódmy Las, cena 2350 zł
13 – 19 sierpnia Happy Detoks, Siódmy Las, cena 2350 zł
20 – 26 sierpnia, Happy Detoks, Siódmy Las, cena 2350 zł

Wrzesień 
17 – 24 września, BIG BLUE YOGA, wyspa Egina , Grecja (BRAK MIEJSC, LISTA REZERWOWA, cena: 6000 zł )

Październik
6 – 9 października, Happy Detoks, Zagroda Kuwasy, cena 1350 zł
13-16 października, Happy Detoks, Zagroda Kuwasy, cena 1350 zł

Listopad
30 października – 12 listopada, VIVA JOGA Mexico!, w przygotowaniu

Więcej szczegółów wkrótce.

Zapisy i informacje: kasiabem1@wp.pl

 

 

 

Tagi:

Sprawdź co jeszcze przygotowałam dla Ciebie