Happy Detoks, 21.10 – 24.10.2021,
Zagroda Kuwasy, 4 – dniowy program
z dietą oczyszczającą, praktyką jogi, oddechu i medytacji.
Wyjazd odpowiedni dla początkujących.

TERMIN: 21 – 24 października 2021  

MIEJSCE: Zagroda Kuwasy, Biebrzański Park  Narodowy

CENA: 1250 zł  

Prowadzi: Kasia Bem
II nauczycielka:  Beata Szulęcka 

Zapisy: kasiabem1@wp.pl, tel. 601 290 105  

Czy wiesz, że stosując odpowiednią dietę, przeprowadzając proste programy detoksujące, wspomagając swój organizm odpowiednio dobraną praktyką jogi, wpływając oddechem na kształt swoich emocji i oczyszczając umysł poprzez medytację możesz odmłodnieć, zyskać zdrowie, świetne samopoczucie, promienną cerę i szczupła sylwetkę?  
Proponuję 4 dni diety oczyszczającej bez nabiału, mąki i cukru oraz wspomagającej proces oczyszczania praktyki jogi. Podstawą diety będą surowe, gotowanie i pieczone owoce oraz warzywa, a także pełne ziarna zbóż. Zawierają one błonnik, który jak szczotka wymiata z jelit, wszystko co nie powinno w nich zalegać. W dużych ilościach dostarczają witaminy, mikro i makro elementy oraz enzymy potrzebne każdej komórce. To życiodajny zastrzyk dla całego organizmu. Jeden dzień diety będzie płynny, by pozwolić odpocząć układowi pokarmowemu. W trakcie wyjazdu dowiesz się też jaka dieta jest dla Ciebie najkorzystniejsza, jak samodzielnie przeprowadzać proste programy detoksujące, poznasz pozycje jogi wzmagające ogień trawienny i wspomagające odtruwanie organizmu, techniki oddechowe i medytacyjne, a także tajniki ćwiczeń i automasażu twarzy.

Proces detoksykacji wspomoże pobyt w pięknym, stylowym siedlisku wśród zjawiskowej natury. Zagroda Kuwasy to piękne siedlisko w Biebrzańskim Parku Narodowym. Oferuje wysoki standard zakwaterowania i wyżywienia, a także ciszę, spokój i otoczenie dziewiczej przyrody. Są tu 2 sale do praktyki, jasne i przestronne. Posiłki je się w stylowe jadalni z kominkiem. Do dyspozycji są dwa tarasy i przestronny teren trawiasty. Długie spacery, relaks na łonie natury przyniosą ukojenie, upragniony spokój i głęboką regenerację. ZAPISZ SIĘ NA PROGRAM HAPPY DETOKS, SKORZYSTAJ Z NATURALNYCH SPOSOBÓW NA ZDROWIE, MŁODOŚĆ I URODĘ  I PRZEKONAJ SIĘ JAK WIELE DOBREGO MOŻESZ DLA SIEBIE ZROBIĆ W 4 DNI! EFEKTY PROGRAMU HAPPY DETOKS SĄ SPEKTAKULARNE I NATYCHMIAST ODCZUWALNE: LEPSZE SAMOPOCZUCIE, PROMIENNY WYGLĄD, GŁĘBKO ZRELAKSOWANE CIAŁO I UMYSŁ, WYSOKI POZIOM ENERGII, NAWET DO 2 KG MNIEJ!   W programie wyjazdu: specjalna, pyszna dieta oczyszczająca na podstawie mojej bestsellerowej książki „Happy Detoks”, 2 sesje jogi dziennie w tym Joga twarzy, Joga na dobry sen, wykład Detoks naturalnie!, transformujące techniki oddechowe, wprowadzenie do medytacji jako metody oczyszczania umysłu, tajniki ćwiczeń i automasażu twarzy, asany poprawiające trawienie, spacery, dodatkowo płatne masaże klasyczne i egzotyczne oraz duuużo relaksu:) Przed wyjazdem uczestnicy otrzymają zalecenia dotyczące przygotowania organizmu na czas oczyszczania.  

CENA za całość: 1250 zł  

O MIEJSCU: Zagroda Kuwasy położona jest w Biebrzańskim Parku Narodowym. Oferuje wysoki standard zakwaterowania i wyżywienia ***, a także ciszę, spokój i otoczenie dziewiczej przyrody. Dysponuje przestronnymi pokojami, każdy z własną łazienką. Pokoje są wyposażone w białą pościel i ręczniki, suszarkę do włosów, kosmetyki. W pokojach znajduje się również woda mineralna oraz czajnik z zestawem do parzenia kawy i herbaty. . Posiłki jemy w stylowo urządzonej jadalni. Tu można też spędzić przyjemny wieczór. Sprzyja temu kącik wypoczynkowy z fotelami przy kominku. Latem do dyspozycji są dwa tarasy, leżaki, przestronny teren trawiasty.  

SALA DO PRAKTYKI: Większa, dobrze doświetlona sala znajduje się na piętrze, ma powierzchnię 118 m, wysokość 3,5 m. Widna, przewiewna, posiada okna na dwie strony. Sala o doskonałej akustyce, przestronna. Mniejsza sala ma 60 m jest równie jasna i klimatyczna.  

PROGRAM: specjalna, pyszna dieta oczyszczająca SUPERFOODS 5 posiłków dziennie na podstawie mojej ksiażki „Happy Detoks”, codziennie około 4 godzin praktyki w tym: sesje jogi min: Vinyasa, Sivananda, powięziowa Yin Joga, Joga dla twarzy, Joga na zdrowy kręgosłup, wykład Detoks naturalnie!, transformujące techniki oddechowe, wprowadzenie do medytacji jako metody oczyszczania umysłu, kapiel w dżwieku, tajniki ćwiczeń i automasażu twarzy, asany poprawiające trawienie, spacery, wycieczki rowerowe (w Zagrodzie Kuwasy jest 15 rowerów do dyspozycji gości) i duuużo relaksu 🙂 Dodatkowo płatne: masaże, wycieczka z przewodnikiem po Biebrzańskim Parku, spływ kajakowy, warsztaty z Biebrzańską Wiedźmą, ruska bania.  

ATRAKCJE DODATKOWO PŁATNE:

WARSZTAT WYROBU KOSMETYKÓW NATURALNYCH lub/i MOTANEK Słynna Biebrzańska Wiedźma pokaże jak samodzielnie wykonać ekokosmetyki. Po warsztacie samodzielnie zrobiony zestaw zabieramy ze sobą lub/i zaproponuje stworzenie MOTANKI, specjalnej lalki-amuletu, którą wykonuje się z intencją i która dużo mówi o osobie, która ją tworzy.

WYCIECZKA NA CZERWONE BAGNO z przewodnikiem /opcjonlanie w zależności od pogody To spacer w najciekawszym i najdłużej pozostającym pod ochroną obszarze BPN czyli w rezerwacie Czerwone Bagno – Grzędy. Jest on ostoją łosi, wilków, oraz ptaków. Niepowtarzalna panorama bagien ze szczytu wieży widokowej na Wilczej Górze.

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW Zagroda Kuwasy znajduje się przy trasie szlaku rowerowego R11. Rower to także polecany środek lokomocji aby zwiedzić słynne Czerwone Bagno.

RUSKA BANIA Serdecznie zapraszamy do relaksu w tradycyjnej saunie, znajdującej się w zaprzyjaźnionej agroturystyce nad Jeziorem Dreństwo. Kąpiel w przeręblu lub rześkiej wodzie jeziora po wyjściu z sauny daje niezapomniane wrażenia. Bania to drewniany domek, gdzie znajduje się piec opalany drewnem i nagrzewający kamienie, które polewa się wodą. Jednorazowo do bani wchodzi do 12 osób. Seanse mogą odbywać się na przemian z kąpielą w jeziorze.

MASAŻE Masaż relaksacyjny ukooi zmysły, a leczniczy zniweluje dolegliwości. Do wyboru masaże częściowe i całościowe, w tym min.: Kobido, Mauri, Lomi – Lomi, Reiki, Klasyczny.

SPŁYW KAJAKOWY/opcjonalnie w zależności od pogody. Spływ ok. 3-godzinny przez objęte strefą ciszy jezioro Dreństwo a następnie rzeką Jegrznią (dopływ Biebrzy) do mostu w Kuligach. Trasa łatwa, urozmaicona, wiodąca przez dzikie łąki w otulinie BPN. Dojazd na miejsce spływu: 15 minut. Wynajem nowoczesnych kajaków wyposażonych w kapoki plus kajaki dla obsługi spływu, opieka ratowników na trasie, transport kajaków. Spływ zakłada obecność 2 osób w 1 kajaku.  

CENA: 1250 zł (zakwaterowanie, wyżywienie 5 posiłków dziennie, zajęcia jogi, pranayamy, medytacji i relaksacji). Zaczynamy w czwartek, przyjazd od 12.00, obiad o 14.00. Kończymy w niedzielę po obiedzie ok. 14.00. Dojazd we własnym zakresie (Biebrzański Park Narodowy, wschodni kraniec Mazur, ok. 3,5 h z Warszawy).

Rezerwacja miejsc:
1. Dokonaj wstępnej rezerwacji miejsca via mail: kasiabem1@wp.pl
2. Wpłać zaliczkę w wysokości 500 zł. Wpłata zadatku jest potwierdzeniem rezerwacji. W tytule wpłaty wpisz: JOGA 1021/Zagroda Kuwasy3
Nr konta: 55 1020 1169 0000 8402 0126 3193 MALALAMA, Katarzyna Bem

O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat. Zadatek podlega zwrotowi do 30 dni przed warsztatem. Po tym terminie jest zwracana tylko w wypadku znalezienia osoby na swoje miejsce. Zagrodzie Kuwasy są pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe. Wszystkie z łazienkami. Dopłata do 1-ki: 50 zł za dobę. Liczba 1-ek ograniczona. Decyduje kolejność zapisów.

Jeśli w związku z sytuacją epidemiologiczną nie będzie można przeprowadzić warsztatu, wszystkie wpłaty zostaną zwrócone.

ZAPISY: Katarzyna Bem, kasiabem1@wp.pl      

Tagi:

Detoks / Warsztat

Sprawdź co jeszcze przygotowałam dla Ciebie