Happy Detoks, 13.10 – 16.10.2022,
Zagroda Kuwasy, 4 – dniowy program
z dietą oczyszczającą, praktyką jogi, oddechu i medytacji.
Wyjazd odpowiedni dla początkujących.

TERMIN: 13 – 16 października 2021  

MIEJSCE: Zagroda Kuwasy, Biebrzański Park  Narodowy

CENA: 1450 zł   Prowadzi: Kasia Bem  

Zapisy: happy@kasiabem.coml, tel. 601 290 105  

Czy wiesz, że stosując odpowiednią dietę, przeprowadzając proste programy detoksujące, wspomagając swój organizm odpowiednio dobraną praktyką jogi, wpływając oddechem na kształt swoich emocji i oczyszczając umysł poprzez medytację możesz odmłodnieć, zyskać zdrowie, świetne samopoczucie, promienną cerę i szczupła sylwetkę?  
Proponuję 4 dni diety oczyszczającej bez nabiału, mąki i cukru oraz wspomagającej proces oczyszczania praktyki jogi. Podstawą diety będą surowe, gotowanie i pieczone owoce oraz warzywa, a także pełne ziarna zbóż. Zawierają one błonnik, który jak szczotka wymiata z jelit, wszystko co nie powinno w nich zalegać. W dużych ilościach dostarczają witaminy, mikro i makro elementy oraz enzymy potrzebne każdej komórce. To życiodajny zastrzyk dla całego organizmu. Jeden dzień diety będzie płynny, by pozwolić odpocząć układowi pokarmowemu. W trakcie wyjazdu dowiesz się też jaka dieta jest dla Ciebie najkorzystniejsza, jak samodzielnie przeprowadzać proste programy detoksujące, poznasz pozycje jogi wzmagające ogień trawienny i wspomagające odtruwanie organizmu, techniki oddechowe i medytacyjne, a także tajniki ćwiczeń i automasażu twarzy.

Proces detoksykacji wspomoże pobyt w pięknym, stylowym siedlisku wśród zjawiskowej natury. Zagroda Kuwasy to piękne siedlisko w Biebrzańskim Parku Narodowym. Oferuje wysoki standard zakwaterowania i wyżywienia, a także ciszę, spokój i otoczenie dziewiczej przyrody. Są tu 2 sale do praktyki, jasne i przestronne. Posiłki je się w stylowe jadalni z kominkiem. Do dyspozycji są dwa tarasy i przestronny teren trawiasty. Długie spacery, relaks na łonie natury przyniosą ukojenie, upragniony spokój i głęboką regenerację.   ZAPISZ SIĘ NA PROGRAM HAPPY DETOKS, SKORZYSTAJ Z NATURALNYCH SPOSOBÓW NA ZDROWIE, MŁODOŚĆ I URODĘ  I PRZEKONAJ SIĘ JAK WIELE DOBREGO MOŻESZ DLA SIEBIE ZROBIĆ W 4 DNI! EFEKTY PROGRAMU HAPPY DETOKS SĄ SPEKTAKULARNE I NATYCHMIAST ODCZUWALNE: LEPSZE SAMOPOCZUCIE, PROMIENNY WYGLĄD, GŁĘBKO ZRELAKSOWANE CIAŁO I UMYSŁ, WYSOKI POZIOM ENERGII, NAWET DO 2 KG MNIEJ!   W programie wyjazdu: specjalna, pyszna dieta oczyszczająca na podstawie mojej bestsellerowej książki „Happy Detoks”, 2 sesje jogi dziennie w tym Joga twarzy, Joga na dobry sen, wykład Detoks naturalnie!, transformujące techniki oddechowe, wprowadzenie do medytacji jako metody oczyszczania umysłu, tajniki ćwiczeń i automasażu twarzy, asany poprawiające trawienie, spacery, dodatkowo płatne masaże klasyczne i egzotyczne oraz duuużo relaksu:) Przed wyjazdem uczestnicy otrzymają zalecenia dotyczące przygotowania organizmu na czas oczyszczania.  

CENA za całość: 1450 zł  

O MIEJSCU: Zagroda Kuwasy położona jest w Biebrzańskim Parku Narodowym. Oferuje wysoki standard zakwaterowania i wyżywienia ***, a także ciszę, spokój i otoczenie dziewiczej przyrody. Dysponuje przestronnymi pokojami, każdy z własną łazienką. Pokoje są wyposażone w białą pościel i ręczniki, suszarkę do włosów, kosmetyki. W pokojach znajduje się również woda mineralna oraz czajnik z zestawem do parzenia kawy i herbaty. . Posiłki jemy w stylowo urządzonej jadalni. Tu można też spędzić przyjemny wieczór. Sprzyja temu kącik wypoczynkowy z fotelami przy kominku. Latem do dyspozycji są dwa tarasy, leżaki, przestronny teren trawiasty.  

SALA DO PRAKTYKI: Większa, dobrze doświetlona sala znajduje się na piętrze, ma powierzchnię 118 m, wysokość 3,5 m. Widna, przewiewna, posiada okna na dwie strony. Sala o doskonałej akustyce, przestronna. Mniejsza sala ma 60 m jest równie jasna i klimatyczna.  

PROGRAM: specjalna, pyszna dieta oczyszczająca SUPERFOODS 5 posiłków dziennie na podstawie mojej ksiażki „Happy Detoks”, codziennie około 4 godzin praktyki w tym: sesje jogi min: Vinyasa, Sivananda, powięziowa Yin Joga, Joga dla twarzy, Joga na zdrowy kręgosłup, wykład Detoks naturalnie!, transformujące techniki oddechowe, wprowadzenie do medytacji jako metody oczyszczania umysłu, kapiel w dżwieku, tajniki ćwiczeń i automasażu twarzy, asany poprawiające trawienie, spacery, wycieczki rowerowe (w Zagrodzie Kuwasy jest 15 rowerów do dyspozycji gości) i duuużo relaksu 🙂

Dodatkowo płatne: masaże, wycieczka z przewodnikiem po Biebrzańskim Parku, warszat produkcji kosmetyków naturalnych), kąpiele leśne z licencjonowaną terapeutką shinrin – yoku. 

CENA: 1450 zł (zakwaterowanie, wyżywienie 5 posiłków dziennie, zajęcia jogi, pranayamy, medytacji i relaksacji). Zaczynamy w czwartek, przyjazd od 12.00, obiad o 14.00. Kończymy w niedzielę po obiedzie ok. 14.00. Dojazd we własnym zakresie (Biebrzański Park Narodowy, wschodni kraniec Mazur, ok. 3,5 h z Warszawy).

Rezerwacja miejsc:
1. Dokonaj wstępnej rezerwacji miejsca via mail: happy@kasiabem.com 
2. Wpłać zaliczkę w wysokości 500 zł. Wpłata zadatku jest potwierdzeniem rezerwacji. W tytule wpłaty wpisz: JOGA 1021/Zagroda Kuwasy2
Nr konta: 55 1020 1169 0000 8402 0126 3193 MALALAMA, Katarzyna Bem

O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat. Zadatek podlega zwrotowi do 30 dni przed warsztatem. Po tym terminie jest zwracana tylko w wypadku znalezienia osoby na swoje miejsce. Zagrodzie Kuwasy są pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe. Wszystkie z łazienkami. Dopłata do 1-ki: 100 zł za dobę. Liczba 1-ek ograniczona. Decyduje kolejność zapisów.

ZAPISY: Kasia Bem, happy@kasiabem.com    

UWAGA:
Zaoferowane połączenie usług turystycznych stanowi imprezę turystyczną w rozumieniu dyrektywy (UE) 2015/2302. W związku z powyższym będą Państwu przysługiwały wszystkie prawa UE mające zastosowanie do imprez turystycznych.
Biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem*  będzie ponosiło  pełną odpowiedzialność za należytą realizację całości imprezy turystycznej. Ponadto, zgodnie z wymogami prawa biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem posiada zabezpieczenie w celu zapewnienia zwrotu Państwu wpłat i, jeżeli transport jest elementem imprezy turystycznej, zapewnienia Państwa powrotu do kraju w przypadku, gdyby przedsiębiorstwo MALALAMA Katarzyna Bem się stało się niewypłacalne.

Tu można zapoznac się z Dyrektywą (UE) 2015/2302: https://www.prawo.pl/akty/dz-u-ue-l-2015-326-1,68582198.html

*Biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem ul. Studencka 28/4, 02-735 Warszawa, NIP 5271333153, zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 8707

Tagi:

Detoks / Warsztat

Sprawdź co jeszcze przygotowałam dla Ciebie