Majówka z jogą, 13.05 – 16.05.2021,
Zagroda Ojrzanów, głeboki relaks
z regeneracyjną praktyką jogi, oddechu
i medytacji
Wyjazd odpowiedni dla początkujących.

TERMIN: 13 maja – 16 maja 

MIEJSCE: Zagroda Ojrzanów, malownicze miejsce wśród lasów, łąk i stawów zaledwie 40 km od Warszawy

CENA: 1250 zł  

Prowadzi: Kasia Bem

Zapisy: kasiabem1@wp.pl, tel. 601 290 105

Chcesz głęboko zregenerować ciało i umysł , odmłodzić i oczyścić organizm z toksyn, odzyskać spokój, radość i witalność  oraz  naładować akumulatory dobrą energią? Zapraszam na radosną i relaksującą Majówkę z jogą, która będzie okazją do spotkania z jogą i odkrycia jej dobrodziejstw oraz terapeutycznego, kojącego działania.

Chciałabym, aby ten wyjazd był dla Ciebie  okazją do pełni relaksu i wyciszenia oraz zaproszeniem głębszego do kontaktu ze sobą. W trakcie majówki  poznasz różne style jogi (w tym dynamiczna Vinyasa, relaksujaca Sivanada, uwalniająca traumę Yin Joga, sesje jogi twarzy,  transformujące techniki oddechowe (pranayama) i medytacyjne.  W programie także wykłady na temat jogi, zdrowego odżywiania, koncerty relaksujące dzwonkami koshi, dodatkowo płatne masaże lomi – lomi, mauri, konsultacje energetyczne, sauna.

Codziennie: 2 zróżnicowane sesje jogi, 1 sesja pranayamy, 1 sesja medytacyjna, codziennie rano medyczny Chi Kung regenerujacy kręgosłup i nawilżajacy stawy, 3 pyszne wegetariańskie posiłki dziennie. Atrakcje dodatkowe: spacery, wycieczki rowerowe (możesz wynajać na miejscu), relaks na łonie natury, przed kominkiem, na jednym z licznych pomostow nad wodą, dodatkowo płatne masaże, sauna.

MIEJSCE: Zagroda Ojrzanów to piękny ośrodek położony zaledwie 40 km od Warszawy, na rozległym terenie wsród lasów, pól, łąk i stawów.  Zamieszkamy w stylowych 2 i 3 – osobowych pokojach z łazienkami w dwóch domach i 3 domkach. Jogę będziemy ćwiczyć w jednej z najpiękniejszych sal w Polsce, jasnej, przestronnej i całej przeszklonej. Do tego spacery, miłe towarzystwo, ciekawe rozmowy lub zupełna cisza, relaks na pomoście,  werandzie czy przed kominkiem przyniosą ukojenie, upragniony spokój i głęboką regenerację.

ZAPISZ SIĘ NA MAJÓWKĘ I PRZEKONAJ SIĘ JAK WIELE DOBREGO MOŻESZ DLA SIEBIE ZROBIĆ W 4 DNI

CENA za całość: 1 250 zł

Pierwszego dnia zaczynamy  o 17.00 sesją jogi, ostatniego kończymy obiadem. Można przyjeżdżać od 15.00. Na głodnych czekać będzie smaczna zupka:) Dojazd we własnym zakresie.

ZAPISY: Katarzyna Bem, kasiabem1@wp.pl, tel. 601 290 105

Rezerwacja miejsc:
1. Dokonaj wstępnej rezerwacji miejsca via mail: kasiabem1@wp.pl 
2. Wpłać zadatek w wysokości 500 zł. Wpłata zadatku jest potwierdzeniem rezerwacji.

W tytule wpłaty wpisz: JOGA 521/Majówka
nr konta: 55 1020 1169 0000 8402 0126 3193
MALALAMA, Katarzyna Bem

W Zagrodzie Ojrzanów są pokoje 2 i 3 – osobowe z łazienkami. 1 – ki są tylko 2, dostępne za dodatkową dopłatą 50 zł od osoby. O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat. Zadatek podlega zwrotowi do 30 dni przed warsztatem. Po tym terminie jest zwracany tylko w wypadku znalezienia osoby na swoje miejsce.

ZAPISY: Katarzyna Bem, kasiabem1@wp.pl, tel. 601 290 105  

Jeśli w związku z sytuacją epidemiologiczną nie będzie można przeprowadzić warsztatu, wszystkie wpłaty zostaną zwrócone.


 

 

Tagi:

jogakasiabem / kasiabemmajówka / majówka / majówkazjogą / medytacjamajówka / wyjazdzjogą / zagrodaojrzanów

Sprawdź co jeszcze przygotowałam dla Ciebie