Joga na Zanzibarze, 4.11 – 13.11.2022,
Totalny reset i zwiedzanie
Wyjazd odpowiedni dla początkujących.

TERMIN: 4 – 13 listopada (OSTATNIE MIEJSCA)

MIEJSCE: **** klimatyczny hotel z basenem na samej plaży

CENA: od 1090 US za warsztat, zakwaterowanie ze śniadaniem, bilet lotniczy we własnym zakresie.

Prowadzi: Kasia Bem
II nauczycielka: Gosia Phillips

Zapisy: happy@kasiabem.com, tel. 601 290 105

Joga na Zanzibarze to niezapomniane warsztaty jogi i medytacji połączone z  wypoczynkiem i zwiedzaniem tej rajskiej wyspy. Zanzibar to radosna wyspa oszałamiająca naturą. Ocean, białe plaże, słońce i morska bryza napełnią Cię pozytywną energią i naładują baterie na długo. Codzienna praktyka jogi i medytacji wzmocni Twoje ciało i umysł, napełni radością serce, zainspiruje duszę. Znajdziesz tu czas tylko dla siebie. Czas na doświadczanie. Bycie tu i teraz.

Wyjazd prowadzą 2 nauczycielki jogi, które znają wyspę,  co sprawia, że uczestnicy czują się zadbani i zaopiekowani. W trakcie warsztatów zaproponujemy aż 4 rodzaje JOGI: harmonijną Sivanandę, energetyzującą Vinyasa, rehabilitacyjną joga Szczęśliwy Kręgosłup głęboko regenerująca Yin Yoga,  oraz zajęcia ODDECH I MEDYTACJA: różnorodne ćwiczenia oddechowe i wprowadzenie do medytacji, w tym techniki koherencji serca. W trakcie wyjazdu planowane są krótkie i dłuższe wycieczki na słynne plaże, do najbliższych wiosek,  tak aby móc zobaczyć zanzibarskie życie, zrobić egzotyczne zakupy czy zwiedzić atrakcje Zanzibaru: zabytkowy Stone Town, Prison Island, słynny targ rybny, wytwórnie lokalnych kosmetyków, uprawy egzotycznych przypraw, etc. W cenie warsztatu jest fantastyczna całodniowa wycieczka Blue Safari.

Miejsce: Piękny 4**** klimatyczny, przestronny hotel na białej plaży nad samym oceanem z basenem i restauracją, w których odbędą się warsztaty został osobiście przez nas wybrany i sprawdzony. Wyróżnia się bajkowym położeniem na plaży, wysokim standardem, spokojnym, cichym otoczeniem, pięknym i  zadbanym ogrodem z basenem oraz miłą, pomocną obsługą. W hotelu mamy do dyspozycji taras przeznaczony do praktyki jogi, choć będziemy praktykować głównie na plaży oraz restaurację i część jadalno-wypoczynkową z widokiem na ocean. Do dyspozycji są wszelkie udogodnienia na terenie ośrodka w tym leżaki, ręczniki i parasole gratis. W pokojach jest codziennie dostępna butelkowana woda, zestawy do herbaty i kawy.

Aby zapoznać się ze szczególową ofertą napisz do mnie: happy@kasiabem.com
OSTATNIE miejsca!

UWAGA:
Zaoferowane połączenie usług turystycznych stanowi imprezę turystyczną w rozumieniu dyrektywy (UE) 2015/2302. W związku z powyższym będą Państwu przysługiwały wszystkie prawa UE mające zastosowanie do imprez turystycznych. Biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem będzie ponosiło  pełną odpowiedzialność za należytą realizację całości imprezy turystycznej. Ponadto, zgodnie z wymogami prawa biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem posiada zabezpieczenie w celu zapewnienia zwrotu Państwu wpłat, gdyby przedsiębiorstwo MALALAMA Katarzyna Bem stało się niewypłacalne.

Tu można zapoznac się z Dyrektywą (UE) 2015/2302: https://www.prawo.pl/akty/dz-u-ue-l-2015-326-1,68582198.html

*Biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem ul. Studencka 28/4, 02-735 Warszawa, NIP 5271333153, zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 8707

Tagi:

Sprawdź co jeszcze przygotowałam dla Ciebie