Joga na Zanzibarze, 6.11 – 17.11.2023,
Totalny reset i zwiedzanie
Wyjazd odpowiedni dla początkujących.

TERMIN: 6 – 17 listopada  

MIEJSCE: **** klimatyczny hotel z basenem na samej plaży

CENA: od 1190 US za warsztat, zakwaterowanie ze śniadaniem, bilet lotniczy we własnym zakresie (większość uczestników leci lotem Fly Dubai)

Prowadzi: Kasia Bem

Zapisy: happy@kasiabem.com, tel. 601 290 105

Joga na Zanzibarze to niezapomniane warsztaty jogi i medytacji połączone z  wypoczynkiem i zwiedzaniem tej rajskiej wyspy. Zanzibar to radosna wyspa oszałamiająca naturą. Ocean, białe plaże, słońce i morska bryza napełnią Cię pozytywną energią i naładują baterie na długo. Codzienna praktyka jogi i medytacji wzmocni Twoje ciało i umysł, napełni radością serce, zainspiruje duszę. Znajdziesz tu czas tylko dla siebie. Czas na doświadczanie. Bycie tu i teraz.

Wyjazd prowadzą 2 nauczycielki jogi, które znają wyspę,  co sprawia, że uczestnicy czują się zadbani i zaopiekowani. W trakcie warsztatów zaproponujemy aż 4 rodzaje JOGI: harmonijną Sivanandę, energetyzującą Vinyasa, rehabilitacyjną joga Szczęśliwy Kręgosłup głęboko regenerująca Yin Yoga oraz zajęcia ODDECH I MEDYTACJA: różnorodne ćwiczenia oddechowe i wprowadzenie do medytacji, w tym techniki koherencji serca. W trakcie wyjazdu planowane są fakultatywne  krótkie i dłuższe wycieczki na słynne plaże, do najbliższych wiosek,  tak aby móc zobaczyć zanzibarskie życie, zrobić egzotyczne zakupy czy zwiedzić atrakcje Zanzibaru: zabytkowy Stone Town, Prison Island, słynny targ rybny, wytwórnie lokalnych kosmetyków, uprawy egzotycznych przypraw, popłynąć na Blue Safarietc.

Miejsce: Klimatyczny 4****  hotel „z duszą” na białej plaży nad samym oceanem z basenem i restauracją, w których odbędą się warsztaty został  przez nas wybrany i sprawdzony. Wyróżnia się bajkowym położeniem na plaży, dobrym standardem, spokojnym, cichym otoczeniem, pięknym i  zadbanym ogrodem z basenem oraz bardzo miłą, pomocną obsługą. W hotelu mamy do dyspozycji taras przeznaczony do praktyki jogi, choć będziemy praktykować też na plaży,  oraz restaurację i część jadalno-wypoczynkową z widokiem na ocean. Do dyspozycji są wszelkie udogodnienia na terenie ośrodka w tym leżaki, ręczniki (w tym plażowe) i parasole gratis. W pokojach jest codziennie dostępna butelkowana woda, zestawy do herbaty i kawy. W hotelu jest pralnia.

Aby zapoznać się ze szczególową ofertą napisz do mnie: happy@kasiabem.com

UWAGA:
Zaoferowane połączenie usług turystycznych stanowi imprezę turystyczną w rozumieniu dyrektywy (UE) 2015/2302. W związku z powyższym będą Państwu przysługiwały wszystkie prawa UE mające zastosowanie do imprez turystycznych. Biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem będzie ponosiło  pełną odpowiedzialność za należytą realizację całości imprezy turystycznej. Ponadto, zgodnie z wymogami prawa biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem posiada zabezpieczenie w celu zapewnienia zwrotu Państwu wpłat, gdyby przedsiębiorstwo MALALAMA Katarzyna Bem stało się niewypłacalne.

Tu można zapoznac się z Dyrektywą (UE) 2015/2302: https://www.prawo.pl/akty/dz-u-ue-l-2015-326-1,68582198.html

*Biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem ul. Studencka 28/4, 02-735 Warszawa, NIP 5271333153, zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 8707

Tagi:

jogakasiabem / joganadoceanem / joganaplaży / joganazanzibarze / jogastyczeń / jogazkasiąbem / kasiabemwyjazd / kasiabemzanzibar / wyjazdzjogą / zanzibarzjogą

Sprawdź co jeszcze przygotowałam dla Ciebie