Joga na Zanzibarze, 15.06 – 25.06.2022,
Totalny reset i zwiedzanie
Wyjazd odpowiedni dla początkujących.

TERMIN: 15 – 25 czerwca (OSTATNIE MIEJSCA!)

MIEJSCE: **** butikowy hotel z basenem na samej plaży

CENA: od 1190 US za warsztat, zakwaterowanie ze śniadaniem, bilet lotniczy we własnym zakresie.

Prowadzi: Kasia Bem

Zapisy: happy@kasiabem.com, tel. 601 290 105

Joga na Zanzibarze to niezapomniane warsztaty jogi i medytacji połączone z  wypoczynkiem i zwiedzaniem tej rajskiej wyspy. Zanzibar to radosna wyspa oszałamiająca naturą. Ocean, białe plaże, słońce i morska bryza napełnią Cię pozytywną energią i naładują baterie na długo. Codzienna praktyka jogi i medytacji wzmocni Twoje ciało i umysł, napełni radością serce, zainspiruje duszę. Znajdziesz tu czas tylko dla siebie. Czas na doświadczanie. Bycie tu i teraz.

Wyjazd prowadzą 2 nauczycielki jogi, które znają wyspę,  co sprawia, że uczestnicy czują się zadbani i zaopiekowani. W trakcie warsztatów zaproponujemy aż 4 rodzaje JOGI: harmonijną Sivanandę, energetyzującą Vinyasa, rehabilitacyjną joga Szczęśliwy Kręgosłup głęboko regenerująca Yin Yoga, a także miniwarsztat: Joga Twarzy oraz zajęcia ODDECH I MEDYTACJA: różnorodne ćwiczenia oddechowe i wprowadzenie do medytacji, w tym techniki koherencji serca. W trakcie wyjazdu planowane są krótkie i dłuższe wycieczki na słynne plaże, do najbliższych wiosek,  tak aby móc zobaczyć zanzibarskie życie, zrobić egzotyczne zakupy czy zwiedzić atrakcje Zanzibaru: zabytkowy Stone Town, Prison Island, słynny targ rybny, wytwórnie lokalnych kosmetyków, uprawy egzotycznych przypraw, etc. W cenie warsztatu jest fantastyczna całodniowa wycieczka Blue Safari.

Miejsce: Piękny 4**** butikowy hotel na białej plaży nad samym oceanem z basenem i restauracją, w których odbędą się warsztaty został osobiście przez nas wybrany i sprawdzony. Wyróżnia się bajkowym położeniem na plaży, wysokim standardem, spokojnym, cichym otoczeniem, pięknym i  zadbanym ogrodem z basenem oraz miłą, pomocną obsługą. W hotelu mamy do dyspozycji taras przeznaczony do praktyki jogi, choć będziemy praktykować głównie na plaży oraz restaurację i część jadalno-wypoczynkową z widokiem na ocean. Do dyspozycji są wszelkie udogodnienia na terenie ośrodka w tym leżaki, ręczniki i parasole gratis. W pokojach jest codziennie dostępna butelkowana woda, zestawy do herbaty i kawy.

Aby zapoznać się ze szczególową ofertą napisz do mnie: happy@kasiabem.com
ZOSTAŁY TYLKO 4 miejsca!

Tagi:

Sprawdź co jeszcze przygotowałam dla Ciebie