NOWY Happy Detoks, 22 – 25.02.2024,
Zagroda Kuwasy, 4 – dniowy program
z dietą oczyszczającą, praktyką jogi, oddechu i medytacji.
Wyjazd odpowiedni dla początkujących

NOWOŚĆ! 
W trakcie programu będzie serwowane nowe, pyszne MENU oczyszczające – nowe smaki, nowe kompozycje, nowe zestawy, nowe połączenia. Tak! Happy Detoks teraz jest jeszcze lepszy!

TERMIN: 22 – 25 lutego 2024

MIEJSCE: Zagroda Kuwasy, Biebrzański Park  

CENA: 1650 zł   Prowadzi: Kasia Bem  

Zapisy: happy@kasiabem.com, tel. 601 290 105  

Czy wiesz, że stosując odpowiednią dietę, przeprowadzając proste programy detoksujące, wspomagając swój organizm odpowiednio dobraną praktyką jogi, wpływając oddechem na kształt swoich emocji i oczyszczając umysł poprzez medytację możesz odmłodnieć, zyskać zdrowie, świetne samopoczucie, promienną cerę i szczupła sylwetkę?  
Proponuję 4 dni diety oczyszczającej bez nabiału, mąki i cukru oraz wspomagającej proces oczyszczania praktyki jogi. Podstawą diety będą surowe, gotowanie i pieczone owoce oraz warzywa, a także pełne ziarna zbóż. Zawierają one błonnik, który jak szczotka wymiata z jelit, wszystko co nie powinno w nich zalegać. W dużych ilościach dostarczają witaminy, mikro i makro elementy oraz enzymy potrzebne każdej komórce. To życiodajny zastrzyk dla całego organizmu. Jeden dzień diety będzie płynny, by pozwolić odpocząć układowi pokarmowemu. W trakcie wyjazdu dowiesz się też jaka dieta jest dla Ciebie najkorzystniejsza, jak samodzielnie przeprowadzać proste programy detoksujące, poznasz pozycje jogi wzmagające ogień trawienny i wspomagające odtruwanie organizmu, techniki oddechowe i medytacyjne, a także tajniki ćwiczeń i automasażu twarzy.

Proces detoksykacji wspomoże pobyt w pięknym, stylowym siedlisku wśród zjawiskowej natury. Zagroda Kuwasy to piękne siedlisko w Biebrzańskim Parku Narodowym. Oferuje wysoki standard zakwaterowania i wyżywienia, a także ciszę, spokój i otoczenie dziewiczej przyrody. Są tu 2 sale do praktyki, jasne i przestronne. Posiłki je się w stylowe jadalni z kominkiem. Do dyspozycji są dwa tarasy i przestronny teren trawiasty. Długie spacery, relaks na łonie natury przyniosą ukojenie, upragniony spokój i głęboką regenerację.   ZAPISZ SIĘ NA PROGRAM HAPPY DETOKS, SKORZYSTAJ Z NATURALNYCH SPOSOBÓW NA ZDROWIE, MŁODOŚĆ I URODĘ  I PRZEKONAJ SIĘ JAK WIELE DOBREGO MOŻESZ DLA SIEBIE ZROBIĆ W 4 DNI! EFEKTY PROGRAMU HAPPY DETOKS SĄ SPEKTAKULARNE I NATYCHMIAST ODCZUWALNE: LEPSZE SAMOPOCZUCIE, PROMIENNY WYGLĄD, GŁĘBKO ZRELAKSOWANE CIAŁO I UMYSŁ, WYSOKI POZIOM ENERGII, NAWET DO 2 KG MNIEJ!   W programie wyjazdu: specjalna, pyszna dieta oczyszczająca na podstawie mojej bestsellerowej ksiażki „Happy Detoks”, 2 sesje jogi dziennie w tym Joga twarzy, Joga na dobry sen, wykład Detoks naturalnie!, transformujące techniki oddechowe, wprowadzenie do medytacji jako metody oczyszczania umysłu, tajniki ćwiczeń i automasażu twarzy, asany poprawiające trawienie, spacery, dodatkowo płatne masaże klasyczne i egzotyczne (o ile odgórne wytyczne dotyczące pandemmi na to pozwolą) oraz duuużo relaksu:)  Przed wyjazdem uczestnicy otrzymają zalecenia dotyczące przygotowania organizmu na czas oczyszczania.  

CENA za całość: 1650 zł  

O MIEJSCU: Zagroda Kuwasy położona jest w Biebrzańskim Parku Narodowym. Oferuje wysoki standard zakwaterowania i wyżywienia ***, a także ciszę, spokój i otoczenie dziewiczej przyrody. Dysponuje przestronnymi pokojami, każdy z własną łazienką. Pokoje są wyposażone w białą pościel i ręczniki, suszarkę do włosów, kosmetyki. W pokojach znajduje się również woda mineralna oraz czajnik z zestawem do parzenia kawy i herbaty. 

SALA DO PRAKTYKI: Większa, dobrze doświetlona sala znajduje się na piętrze, ma powierzchnię 118 m, wysokość 3,5 m. Widna, przewiewna, posiada okna na dwie strony. Sala o doskonałej akustyce, przestronna. Mniejsza sala ma 60 m jest równie jasna i klimatyczna.  

PROGRAM: specjalna, pyszna dieta oczyszczająca SUPERFOODS 5 posiłków dziennie na podstawie mojej ksiażki „Happy Detoks”, codziennie około 4 godzin praktyki w tym: sesje jogi min: Vinyasa, Sivananda, powięziowa Yin Joga, Joga dla twarzy, Joga na zdrowy kręgosłup, wykład Detoks naturalnie!, transformujące techniki oddechowe, wprowadzenie do medytacji jako metody oczyszczania umysłu, kapiel w dżwieku, tajniki ćwiczeń i automasażu twarzy, asany poprawiające trawienie, spacery, wycieczki rowerowe (w Zagrodzie Kuwasy jest 15 rowerów do dyspozycji gości) i duuużo relaksu 🙂

Dodatkowo płatne: masaże, wycieczka z przewodnikiem po Biebrzańskim Parku, terapia leśna Shinrin Yoku z licencjonowaną terapeutką, warsztat produkcji kosmetyków naturalnych, wypożyczalnia rowerów, sauna, etc. 

CENA: 1650 zł (zakwaterowanie, wyżywienie 5 posiłków dziennie, zajęcia jogi, pranayamy, medytacji i relaksacji). Zaczynamy w czwartek, przyjazd od 12.00, obiad o 14.00 z; kończymy w niedzielę po obiedzie ok. 14.00. Dojazd we własnym zakresie (Biebrzański Park Narodowy, wschodni kraniec Mazur, ok. 3 h z Warszawy)  

Rezerwacja miejsc:
1. Najpierw dokonaj rezerwacji miejsca via mail: happy@kasiabem.com
2. Po potwierdzeniu dostępności miejsca wpłać zaliczkę w wysokości 500 zł. Wpłata zadatku jest potwierdzeniem rezerwacji. W tytule wpłaty wpisz: JOGA luty2/Zagroda Kuwasy24 Nr konta: 55 1020 1169 0000 8402 0126 3193 MALALAMA, Katarzyna Bem

O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat. Zadatek podlega zwrotowi do 30 dni przed warsztatem. Po tym terminie jest zwracana tylko w wypadku znalezienia osoby na swoje miejsce. Zagrodzie Kuwasy są pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe. Wszystkie z łazienkami. Dopłata do 1-ki: 100 zł za dobę. Liczba 1-ek ograniczona. Decyduje kolejność zapisów.

ZAPISY przyjmuje Zespól Kasi Bem: happy@kasiabem.com

Tagi:

Detoks / Warsztat

Sprawdź co jeszcze przygotowałam dla Ciebie