Happy Life, 29.04 – 3.05.2023,
Dojo Stara Wieś, 5 – dniowy program
Wyjazd odpowiedni dla początkujących.

„Zajrzyj w siebie, to czego szukasz jest w Tobie”

TERMIN: 29 kwietnia – 3 maja

MIEJSCE: Dojo Stara Wieś

CENA: 2190 zł

Prowadzi: Kasia Bem

Zapisy: happy@kasiabem.com

Program Happy Life  inspirowany jest moją ostatnią książką „Happy Life. Sztuka Odpuszczania”. Program ten przeznaczony jest dla wszystkich osób, które zainteresowane są rozwojem w ujęciu holistycznym, z naciskiem na pracę z umysłem, choć oczywiście nie zabraknie też zróżnicowanej jogi, pogłebionej pranajamy i relaksu,  ale będziemy dużo medytować i zgłębiać teorię medytacji poprzez wykłady i codzienne sesje pytań i odpowiedzi. Będą też imprezy i warsztaty towarzyszące mające na celu pogłębienie uważności i skupienia tu i teraz. Program jest urozmaicony i różnorodny. Oprócz mnie jogę poprowadzą będą inne nauczycielki i nauczyciele oraz terapeuci. Będzie okazja do poznania różnych stylow praktyki: Vinyasa, Sivananda, Yin, Joga Nidra,  itp, a także pogłebienia wiedzy z zakresu ajurwedy, theta healing, koherencji serca, uzdrawiającej mocy dźwięku, doświadczenia oryginalnej ceromonii herbacianej w pawilonie japońskim. Na miejscu dostępne będą indywidualne sesje masażu.

Należy spodziewać się wczesnych pobudek. Tak, codziennie będziemy wstawać o 5.30 rano! Do obiadu obowiązywać będzie cisza.

Program HAPPY LIFE będzie doskonałą okazją do pogłębienia praktyki  dla wszystkich osób, które odbyły już ze mną warsztaty Happy Detoks lub Przystanek Joga i chcą pójść dalej, by zgłębiać przekaz i wszechstronne nauki jogi, ale też dla  tych, którzy potrzebują głebokiego resetu na wszystkich poziomach: ciała, umysłu i duszy.

MIEJSCE:
I edycja Happy Life odbędzie się w niezwykłym miejscu: Dojo Stara Wieś – to ośrodek ucieleśniający ducha zen, gdzie wszystko sprzyja wyciszeniu umysłu i głębokiemu kontaktowi ze sobą. Położony na 60 hektarach i stylizowany na wioskę japońską jest absolutnym unikatem na skale światową. Już samo przebywanie w tym miejscu odmienia. Wszystkie zajęcia odbywać się będą w ogromnej przeszklonej sali Dojo, górującej nad ośrodkiem, skąd roztacza się piękny widok na okolicę, oraz  w mniejszych salach dodatkowych. Uczestnicy zamieszkają w  domach, z wygodnym salonem i tarasami. Do dyspozycji gości każdego domu są 4 urządzone w stylu japońskim sypialnie, salon i 3 łazienki. Uczestnicy mieszkają w pokojach 2 osobowych. Można korzystać z kominków po zakupie drewna w recepcji ośrodka. Do dyspozycji uczestników jest także dodatkowo płatna sauna w domku nad stawem, który sąsiaduje z również polożona nad stawem herbaciarnią. Do dyspozycji gości są leżak i  materacei. Cały ośrodek jest wynajety na wyłączność. Wszystkie posiłki są wegetariańskie, z dostępną opcją wegańską.

PROGRAM RAMOWY:
(program może ulec zmianie, w dniu przyjazdu, każdy z uczestników otrzyma aktualny pakiet informacji dotyczący pobytu.)

Sobota:
od 14 – 16.00 Przyjazd, zameldowanie i zakwaterowanie
16. 30 – 18.00 Regeneracyjna sesja jogi
18 – 19.30 Kolacja
20.00 Powitanie i oficjalne rozpoczęcie Happy Life
21.00 Medytacja prowadzona

Niedziela, Poniedziałek, Wtorek
6.00 – 8.45 Oddech, Medytacja, Joga
9.00 – 10.30 Śniadanie
11.30 – 13.00 Wykład, Medytacja, Q&A ( obowiązuje cisza do 13.30 )
13.30 – 15.00 Obiad
16.00 – 17.30/18.00  Joga/Ceremonia Herbaty/Theta Healing
18.00 – 19.30 Kolacja
20.00 – 21.30 Medytacja/ Joga Nidra/ Koncert Gongów

Środa
6.00 – 8.45 Oddech, Medytacja, Joga ( obowiązuje cisza do 9.00 )
9.00 – 10.30 Śniadanie
11:00 – 12:30  Medytacja miłującej dobroci i zakończenie odosobnienia
13:00 – 14:30 Obiad

W tej chwili dopracowuję jeszcze szczególowy program tego warsztatu, ale mam nadzieję, że powyższe informacje dają już wstępny obraz tego, jak wyjątkowy będzie ten warszat.

POSIŁKI:
3 razy dziennie serwowany jest bogaty bufet wegatariański : posiłki ciepłe i zimne. Duży wybór past, sałat, warzyw, fantastycznych przygotowywanych na miejscu kiszonek, dżemów, napoje do wyboru. Możliwa jest opcja wegańska – proszę o taką informację przy rezerwacji. Posiłki są dogodnie rozłożone w czasie. Przy przyjeździe każdy otrzyma informację, o której godzinie zaczyna posiłek, tak aby nie tworzył się tłok w przestronnej  jadalni i na tarasach. Jest to sprawdzony w Dojo, bardzo komfortowy i dogodny system. Woda w ośrodku nadaje się do picia. Najbliższy sklepik znajduje się we wsi położonej około 5 km od Dojo. Na miejscu stale obecna jest Menadżer ośrodka i przemiła, dyspozycyjna obsługa. Ośrodek jest dokonale zarządzany i panuje w nim nieskazitelna harmonia i porządek.

DOJAZD:
Zostanie utworzona grupa na FB, na której uczestnicy będa mogli się zorganizować pod kątem wspólnego dojazdu. Info o grupie zostanie wysłane z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. (Dojo jest położone w woj. łódzkim, powiat radomszczański, 150 km od Warszawy)

ADRES: Fundacja Europejskie Centrum Budo
Dojo Stara Wieś
Stara Wieś 1
97-570 Przedbórz
powiat radomszczański
GPS: N50 59’56”, E19 59’25”

CENA za całość: 2190 zł

Rezerwacja miejsc:
1. Dokonaj wstępnej rezerwacji miejsca via mail: happy@kasiabem.com
2. Wpłać zaliczkę w wysokości 500 zł i prześlij dowód wpłaty na happy@kasiabem.com. Wpłata zadatku jest potwierdzeniem rezerwacji. W tytule wpłaty wpisz: JOGA/HappyLife
Nr konta: 55 1020 1169 0000 8402 0126 3193 MALALAMA, Katarzyna Bem 

O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat. Zadatek podlega zwrotowi do 30 dni przed warsztatem. Po tym terminie jest zwracana tylko w wypadku znalezienia osoby na swoje miejsce. W Dojo są pokoje 1 i 2- osobowe. Dopłata do 1-ki: 40 zł za dobę.  Decyduje kolejność zapisów. 

UWAGA:
Zaoferowane połączenie usług turystycznych stanowi imprezę turystyczną w rozumieniu dyrektywy (UE) 2015/2302. W związku z powyższym będą Państwu przysługiwały wszystkie prawa UE mające zastosowanie do imprez turystycznych.
Biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem*  będzie ponosiło  pełną odpowiedzialność za należytą realizację całości imprezy turystycznej. Ponadto, zgodnie z wymogami prawa biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem posiada zabezpieczenie w celu zapewnienia zwrotu Państwu wpłat i, jeżeli transport jest elementem imprezy turystycznej, zapewnienia Państwa powrotu do kraju w przypadku, gdyby przedsiębiorstwo MALALAMA Katarzyna Bem się stało się niewypłacalne.

Tu można zapoznac się z Dyrektywą (UE) 2015/2302: https://www.prawo.pl/akty/dz-u-ue-l-2015-326-1,68582198.html

*Biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem ul. Studencka 28/4, 02-735 Warszawa, NIP 5271333153, zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 8707

 

 

Tagi:

bodymind / cisza / happylife / medytacja / naukamedytacji / naukaoddechu / oddech / spokój / transformacja / zajrzyjwsiebie

Sprawdź co jeszcze przygotowałam dla Ciebie