BIG BLUE JOGA, 7 – 14.09
Reset ciała i duszy na pistacjowej wyspie
Wyjazd odpowiedni dla początkujących.

TERMIN: 7 – 14 września (OSTATNIE MIEJSCA)

MIEJSCE: magiczna posiadłość 3 minuty od plaży, wyspa Agina, archipelag wysp Sarońskich

CENA: 1300 euro + bilet lotniczy

Prowadzi: Kasia Bem

Zapisy: happy@kasiabem.coml, tel. 601 290 105

Zapraszam na tygodniowy wyjazd do niesamowitego miejsca na greckiej  wyspie Egina, którego nie znajdziecie w ofercie żadnego biura podróży. Dom, w którym zamieszkamy jest trochę jak z marzeń, trochę jak z filmu, trochę jak ze snu. Przywodzi na myśl klimaty z filmów Mamma Mia, Dobry rok czy Pod słońcem Toskanii.

Otóż dom ten, a właściwie neoklasycystyczny pałacyk, jest własnością dwóch sióstr, które odziedziczyły to cudo po babci, która malowała anioły.  Dom nie jest wynajmowany zwykłym turystom i przeznaczony wyłącznie na warsztaty rozwoju osobistego. Zjeżdżają tu grupy z całego świata. Pałacyk jest przepiękny, pełen pozytywnej energii, otoczony tajemniczym ogrodem, urządzony w starym stylu. Jedzenie wegetariańskie, przygotowywane z najświeższych produktów, domowe przetwory, organiczne miody, klasyczna grecka kuchnia w najlepszym wydaniu. Jogę praktykujemy dwa razy dziennie w ogrodzie lub rozświetlonej słońcem sali lub na przylegających do niej tarasach, a zdarza się, że i na plaży.

Dom:
Pokoje 1, 2 i 3 – osobowe mieszczą się na trzech poziomach. Trudno to wszystko opisać, bo jest tam tyle zakamarków i wejść. Na parterze salon, z którego wychodzi się prosto na ogród. Do trzech apartamentów wchodzi się z ogrodu, do innych można przez salon, kuchnie, wejście główne. Na podłodze drewno, wszystko urządzone w starym stylu, kominki, meble drewniane, metalowe łóżka z gałkami, na ścianach piękne lustra. W niektórych miejscach są nawet freski na ścianach, a na podłodze stara ceramika. Dom jest przepiękny i pełen pozytywnej energii, otoczony tajemniczym ogrodem.Teren bardzo duży, tak że każdy może znaleźć ciszę i sekretne miejsce dla siebie. Koty, psy, kwiaty, drzewa sosnowe, do morza 3 minuty. Sala do praktyki jogi ma dwa tarasy, gdzie również można ćwiczyć. UWAGA: Nie ma łazienek w pokojach, są na zewnątrz.

Co można robić na wyspie:
Sama wyspa ma dużo do zaoferowania – największy klasztor prawosławny na Bałkanach, stara opuszczona wieś z kaplicami, światynia Afai, nieco starsza od ateńskiego Partenonu (!). Kolejna wyspa Agistri z przepięknymi plażami. Z wyspy jest tez doskonałe połączenie do Aten (co godzinę odchodzi prom) i innych pobliskich wysp. Niedaleko jest też Hydra. To znowu wyspa – rezerwat, gdzie mieszkańcy nie posiadają samochodów, a cały transport odbywa sie na osłach:) Natomiast stolica wyspy, też Aegina, była kiedyś stolicą Grecji, dlatego po dzień dzisiejszy zachwyca neoklasycystyczną architekturą. Mnóstwo tu kawiarenek, restauracji. Najlepiej usiąść w jakiejś kafejce w porcie i podziwiać bajeczne widoki, góry Peloponezu, rybaków naprawiających sieci na brzegu, zachód słońca.

Cena za całość: 1 300 euro (bez biletu lotniczego)
( w cenie: 7 noclegów; pierwszy nocleg w Atenach, 2 posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolacja, 2 zróżnicowane sesje jogi dziennie, codzienna praktyka pranajamy i medytacji, bilet na prom w obie strony, ubezpieczenie: KL, NNW, BP)

Aby zapoznać się ze szczególową ofertą napisz do mnie: happy@kasiabem.com
OSTATNIE miejsca!

UWAGA:
Zaoferowane połączenie usług turystycznych stanowi imprezę turystyczną w rozumieniu dyrektywy (UE) 2015/2302. W związku z powyższym będą Państwu przysługiwały wszystkie prawa UE mające zastosowanie do imprez turystycznych. Biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem będzie ponosiło  pełną odpowiedzialność za należytą realizację całości imprezy turystycznej. Ponadto, zgodnie z wymogami prawa biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem posiada zabezpieczenie w celu zapewnienia zwrotu Państwu wpłat, gdyby przedsiębiorstwo MALALAMA Katarzyna Bem stało się niewypłacalne.

Tu można zapoznac się z Dyrektywą (UE) 2015/2302: https://www.prawo.pl/akty/dz-u-ue-l-2015-326-1,68582198.html

*Biuro podróży MALALAMA Katarzyna Bem ul. Studencka 28/4, 02-735 Warszawa, NIP 5271333153, zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośre

 

Tagi:

joga na plaży / joga nad morzem / joga w Grecji / wakacje z jogą / wakacje z jogą w Grecji

Sprawdź co jeszcze przygotowałam dla Ciebie