„Happy Life.
Sztuka odpuszczania”

 „Happy Life. Sztuka Odpuszczania” 
data wydania: 27.10.2021
wydawnictwo: Luna

Książkę możesz zamówić tu:https://www.empik.com/happy-life-sztuka-odpuszczania-bem-kasia,p1277820029,ksiazka-p

Happy Life. Sztuka odpuszczania to ciepła i życiowa książka, do której chce się wracać i czytać wciąż na nowo, szukając w niej inspiracji, uniwersalnej mądrości i pokrzepienia.  Podpowiadam w niej, co i jak odpuścić , by zacząć żyć pełnią życia tu teraz. Czerpiąc z jogi i wschodnich filozofii opisuję 12 najpopularniejszych pułapek  umysłu, w które wpada większość z nas i podpowiadam,  jak ich unikać. Wyposażam czytelnika w narzędzia MOC’y: proste medytacje, techniki oddechowe, ćwiczenia, które pomagają przeżywać życie jako CUD bez czekania na cud. I przekonuję, że CUD’em  jest każdy z nas. „Happy Life. Sztuka Odpuszczania” już w fazie przedsprzedaży weszła do TOP 10 najlepiej sprzedających się poradników rozwojowych w Polsce i doczekała się 3 dodruków.

Książka uzyskała świetne recenzje od znakomitych recenzentów:

„Świetna i mądra książka, dla tych którzy pragną wolności i szczęścia. W prosty,  a jednocześnie wnikliwy sposób dociera do esencji różnych tradycji duchowych, tego, co w nich żywe i zawsze aktualne. Przynosi ukojenie, sprowadza do Tu, do Teraz.”
Nitya Patrycja Pruchnik, nauczycielka duchowa

„Potrzebowałam tej książki. Przyszła do mnie w samą porę, akurat gdy szukałam odpowiedzi, jak powstrzymać się od działania bez wytchnienia, od wywierania wpływu na innych i ciągłego przesuwania granic. Kasia Bem pokazała mi, jak przestać i łagodnie przejść do bycia. Wsunęła mi między żebra wielkie prawdy Wschodu, które dotąd mnie onieśmielały. Znalazła dla nich proste, życzliwe słowa, a ja zobaczyłam w nich nową drogę.”
Paulina Wilk, pisarka i dziennikarka

 „Ta książka jest zaproszeniem do tańca: jest osobista, intymna i niebezpieczna. To ostatnie określenie dotyczy wszystkich tych z nas, ktorzy siegjąc po nią, mają nadzieję na poprawienie samopoczucia, zachowujac swoje dotychczasowe nawyki. Ale tak jak zaproszenie do tańca bywa początkiem całkiem nowej przygody życiowej, tak też wgłębianie się w tę książkę może nas zmienić. I to bardzo. Ostrzegam!“
dr Aleksander Poraj – Żakiej, mistrz zen

„Każde słowo w tej mądrej i niosącej nadzieję książce jest prawdą. Zaświadczam! Znam jej autorkę od 25 lat i jej życiowa droga – trudna i piękna – niezwykle mi imponuje. Polecając nam życie jako cud, podstawowy sens i sedno istnienia – otwiera przed nami drzwi do tego, co najważniejsze. Warto odbyć z Kasią tę lekcję.”
Marzena Mróz-Bajon, dziennikarka, pisarka

„Zgoda, życie nie polega na byciu zajętą. Ale żeby wreszcie odpuścić i wejść na ścieżkę ulgi, nie zatracając się jednocześnie w obojętności, warto mieć sprawdzone narzędzia Mocy, bo odpuszczanie to też sztuka. Kasia Bem dzieli się zdobywaną i praktykowaną przez lata mądrością, jak wypisać się z wyścigu i zbliżyć się do stanu czystego bycia.”
Anna Maruszeczko, dziennikarka, autorka, podcasterka

 „Kasia Bem napisała książkę o odpuszczaniu. Jakże to ważna umiejętność, bez której bezproduktywnie marnujemy energię na szarpanie się ze sobą, z bliskimi, z okolicznościami życia! Książka jest napisana w charakterystycznym dla Kasi bezpretensjonalnym, ale jednak rzeczowym stylu. Jeśli skorzystacie z zawartych tu porad i aktywnie przyjrzycie się swoim przekonaniom, odetchniecie i postawicie pierwsze kroki na drodze ku poczuciu spełnienia”.
Maciej Wielobób, nauczyciel medytacji, autor 8 książek, maciejwielobob.pl 

„Ze wszystkich rzeczy, które nas blokują największe są nasze przekonania.  To chyba pierwsza taka książka joginki, która nie pisze tylko o medytacji i oddechu, ale właśnie o tym jak zmienić własne przekonania po to żebyśmy byli szczęśliwa integralną całością.”
Julia Izmalkowa, badacz, psycholog, autorka psychomama_julia

„Dobrze jest być ambitnym, pracowitym i zaangażowanym, ale dobrze jest też odpuszczać. Dobrze jest też wiedzieć, kiedy oraz jak odpuszczać, a także kiedy oraz jak się zaangażować. Dlatego cieszę się, że Kasia w pewnych kwestiach sobie nie odpuściła i napisała tę książkę ;-). Bo w kwestii „jak odpuszczać” jesteśmy mocno niedoinformowani.”
Agnieszka Passendorfer, nauczycielka jogi, autorka książek, założycielka portalu Omline.expert

 

Sprawdź co jeszcze przygotowałam dla Ciebie